Ahşap Kasa Sandık Üretimi

Ahşap Kasa Sandık Üretimi

Yüksek taşıma kapasitesine sahip olan ahşap kasa sandık, standart ölçülerde ve müşteri talepleri doğrultusunda özel ölçülerde üretilen endüstriyel ambalaj malzemesidir. Isıl işlemli olup, ihracatta sınır ötesi ambalajlama kurallarına uygun şekilde üretilir. İhracat işi ile uğraşan şirketlerin tercihi olan ahşap kasa ve sandıklar, ürün cinsine ve nakliye şekline uygun kaliteli ambalaj malzemeleri olarak sorunsuz bir sevkiyat için en çok tercih edilen ambalaj malzemelerinden biridir.

Ahşap Sandık Üretimi

Kontraplak ve karkaslı sandık çeşitleri ile ahşap ve kasa sandık denildiğinde ilk akla gelen firma olan SPEX, beklentilere en etkili şekilde cevap veren ambalaj çözümleri ile sektörde ilk tercihler arasındadır. Paketleme ve sevkiyat sürecinde sorunsuz hizmetleri ile adından söze ettiren firmamız; estetik, kaliteli ve müşteriye özel ahşap kasa ve sandık için güvenle başvuracağınız bir adrestir.

Uluslararası standartlarda üretilen ahşap kasa, sandık ve paletler, ısıl işlemli, sudan ve nemden etkilenmeyen kaliteli paketleme malzemeleridir. Firma logosu gibi müşteriye özel marka, logo ve diğer ürün bilgileri baskı olarak ahşap kasa ve sandık üzerine uygulanabilir. İşletme prestijini gözler önüne seren, sorunsuz bir ambalaj, depolama ve sevkiyat imkânı sunan ahşap sandık çeşitleri için firmamızla iletişime geçebilir, firmanıza yakışır ahşap sandık, kasa ve paletlere en ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ahşap Kasa ve Sandık Kullanımı

Yüksek performanslı, dayanıklı, şık ve kaliteli ahşap kasa ve sandıklar birçok sektörde tercih ediliyor. İhracata uygun üretimi, kalitesi ve işlevselliği ile uzun mesafeli sevkiyatların sorunsuz yapılmasını sağlayan ahşap sandık, standart ölçülerde ve ürüne özel ölçülerde üretilerek tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Paletli-paletsiz üretilen ambalaj malzemeleri olup, %100 geri dönüşümlü ve doğa dostu bir malzeme olarak işlevselliği ve ekonomik oluşu ile maksimum fayda sağlıyor.

Ahşap sandık, ürünün dış etkilere karşı korunmasında tam koruma sağlayan bir ambalaj malzemesidir. Ürün ve malzemelerin en korunaklı ve en etkili şekilde ambalajlanıp depolanmasını sağlar. Hem güvenli ve emniyetli bir taşıma ve depolama hem de sorunsuz bir sevkiyat ile işletmenin kar marjının arttırılmasında etkilidir. Firma saygınlığını arttıran, ürünlerin ve malzemelerin hasarsız bir şekilde depolanıp taşınmasında kullanılan ahşap kasa ve sandık, paletli-paletsiz üretilen bir endüstriyel ambalaj malzemesidir.

Ahşap Sandık Çeşitleri

Ahşaptan yapılan ve yıllardır ambalaj malzemesi olarak kullanılan ahşap sandık, günümüzde ihracat sandığı olarak uluslar arası standartlarda üretilen bir endüstriyel ambalaj malzemesidir. Isıl işlemli, kaliteli ve sağlam ahşap sandık modelleri ile SPEX, kontraplak sandık ve karkaslı sandık çeşitleri için güvenle başvuracağınız bir adrestir.

Pürüzsüz yüzeyli, yüksek mukavemetli, menteşeli, birbirine geçme kapaklı ve paletli-paletsiz çeşitleri ile ihracatta önemli bir yere sahip olan ahşap sandıklar, sınır ötesi sevkiyatlarda ve uzun mesafelerde ürünlerin hasarsız bir şekilde yerine ulaştırılmasını sağlayan yüksek korumalı ambalaj malzemeleridir.

Firma isterse ahşap sandık üzerine firma logosu baskı olarak uygulanabilir. Standart ahşap sandıklar her zaman stokta mevcut olup özel üretimler için firmalara termin tarihi verilmektedir. Zamanında ve kaliteli ahşap kasa ve sandıklara en ekonomik fiyatlarla sahip olmak için SPEX Türkiye ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap Kasa ve Sandık Fiyatları

Taşıma gücü oldukça iyi olan ahşap kasa ve sandıklar, karton kutu ve kolilere göre çok daha yüksek mukavemette bir ambalaj malzemesidir. Karton-kâğıt kutu ve kolilere göre farklı fiyatla müşterilere sunulan ahşap kasa ve sandıklar, ebatlara ve istenen özelliklere göre farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Ebatlar, kalite, baskı, paletli-paletsiz oluşu yanında sipariş miktarı da fiyatları etkileyen kriterlerdir.

En hesaplı ahşap kasa ve sandıklar için SPEX her zaman hizmetinize hazır işinin ehli bir tedarikçidir.