Ambalaj Sünger Ve Köpükleri

Ambalaj Sünger Ve Köpükleri

Esnek yapısı ve darbe emici özelliği ile güvenli bir ambalaj ve nakliye gerçekleştirmeyi sağlayan ambalaj sünger ve köpükleri, %100 geri dönüşümlü ve çevre dostu malzemelerdir. Kutu içi ambalaj çözümleri olup, ürüne özel tasarımlarla ekonomik ve şık bir ambalaj yöntemi sunar.

Özel Kesim Ambalaj Süngeri

Özel kesim ambalaj süngeri imalatı yapan firmamız, müşteriye özel tasarlanmış kutu içi ambalaj süngerleri ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Ürünün şık ve güvenli bir şekilde korunmasında kullanılan ambalaj süngeri, takı ve mücevher, cam ve porselen gibi hassas ürünlerin ambalajından elektronik ve hediyelik eşya gibi onlarca kategoride kendine yer edinmiş bir malzemedir. Ürünlerin en doğru kutu süngeri ile sevk edilmesini sağlamakta, kutu içindeki malzemeyi hem korunaklı hem de dayanıklı bir şekilde koruyarak olası hasarları önlemektedir. Ürünlerin şık bir şekilde sergilenmesi ve en güvenli şekilde sevk edilmesi ambalaj süngeri ile çok daha kolaydır.

Ambalaj Köpükleri

Köpük ambalaj malzemesi veya diğer adı ile koli içi ambalaj köpükleri, termoplastik bir ürün olup güvenli ambalaj ve nakliye için kullanılmaktadır. Birçok alanda kullanılan ambalaj köpüğü, taşıma sırasında olası kırılma ve aşınmanın önüne geçer. Ürün cinsi ve boyutuna göre farklı renk ve şekillerde üretilebilir. Paket açıldığında kutu içinde şık bir görünüm sunmanın yanında, neme dayanıklılığı ile ekstra bir ürün koruması sağlar. Kırılgan ürünler, pahalı malzemeler, metal parçalar ve kozmetik ürünlerin en güvenli ve en ekonomik şekilde muhafaza edilmesi ve nakliyesinde kullanılır.

Ambalaj Sünger ve Köpük Kullanımı

Koli içinde taşınan ürün ve eşyaların kırılmasını veya çizilmesini önleyen ambalaj süngeri ve köpüğü, istenen renk ve ebatlarda üretilen malzemelerdir. Ambalaj köpüğü, koli içi boşlukları doldurarak güvenli bir sabitleme ve koruma sağlar. Kırılgan malzemelerin hasar görmeden adrese teslimi müşteri memnuniyeti ve firma prestiji bakımından son derece önemlidir. Hem ekonomik hem de fonksiyonellik bakımından güvenli bir ambalaj ve nakliye sağlayan ambalaj köpüğü, kolilenen ürünlerin birbirine değmesini ve çizilmesini önleyen malzemelerdir. Köpüksüz bir ürün sevkiyatında çizilme ve kırılma riski son derece yüksektir. Hem şık görünümlü hem de hasarsız bir teslimat için birçok alanda kullanılan ambalaj köpüğü, müşteri talepleri doğrultusunda özel üretimi de yapılan ambalaj malzemeleridir.

Paketlenen ürüne özel kesimi yapılan veya küçük parçalar halinde üretilen ambalaj süngeri, kutu içi sünger ve özel kesim sünger olup hassas ve kırılgan ürünlerin ambalajında kullanılır. Şık görünümlü bir paketleme yanında hasarsız bir sevkiyat avantajı sunarak müşteri memnuniyeti sağlar. Cam, seramik, kuyumculuk, kozmetik ve elektronik ürünler ambalaj süngeri ile hem çok daha güvenli hem de çok daha şık bir şekilde ambalajlanıp sevk edilmektedir.

Ambalaj Sünger ve Köpük Avantajları

 • Diğer materyallere göre sunum olarak çok daha iyi bir görsele sahiptir
 • Ambalajlanan ürünü koruyarak olası çizilme ve kırılma gibi hasarları önler
 • Ürüne değer katan bir ambalaj malzemesidir
 • Firma imajına olumlu etki eder
 • Çok amaçlı bir kullanıma sahiptir
 • %100 geri dönüşümlü olup çevre dostudur
 • HCFC ve CFC içermez
 • Ekonomiktir
 • Esnek ve dayanıklı bir yapıya sahiptir
 • Metal parçaların birbirine sürtmesini engeller
 • Malzeme cinsi ve şekline göre farklı şekillerde ve ebatta üretilebilir
 • Kaliteli ve güvenli bir ambalaj ve nakliye için mükemmeldir

Birbirinden kaliteli ve müşteriye özel ambalaj süngeri ve köpüğü için firmamızla iletişime geçebilir, ürünlerinizi hem şık hem de yüksek korumalı bir şekilde müşterilerinize ulaştırarak daima olumlu geri bildirimler alabilirsiniz.