Ambalaj Süngerleri

Ambalaj Süngerleri

Paketlenmiş ürünlerin paket içerisinde hem güzel hem de korunaklı olmasında kullanılan ambalaj süngeri, hassas ve değeri ürünlerin hem şık hem de güvenli şekilde muhafazası için tercih edilen bir ambalaj malzemesidir. Paket sunumunu görsel olarak çok daha şık hale getiren, müşteri gözünde firma imajını olumlu etkileyen ambalaj süngerleri, marka karakterini en iyi şekilde yansıtan bir ambalajlama yöntemidir.

Ambalaj Süngeri Nedir?

Ambalaj süngeri, çevre dostu ve %100 geri dönüşümlü bir kutu içi ambalaj çözümüdür. Günümüzde paket tasarımında yerini almış, darbelere karşı koruyucu özelliği ile hassas, kırılan ve değerli eşyaların ambalajlanmasında kullanılmaya başlanmıştır. Ürün kalitesi kadar ambalaj kalitesi ile de öne çıkmak isteyen firmalar artık özel kesim ambalaj süngeri kullanarak rekabet gücünü arttırmayı tercih ediyor.

Düşük yoğunluklu, hafif ve bir o kadar ürün korumasında yüksek performanslı olan ambalajlama süngeri, poliüretan malzemeli olup günlük hayatta sıklıkla karşımıza çıkıyor.

Kutu İçi Ambalaj Süngeri

Özel tasarım veya ürüne özel kesim olan kutu içi ambalaj süngeri, paketlenen ürünün tamamen yerleştirildiği ve olası darbelere karşı en ekili şekilde korunduğu bir ambalaj malzemesidir. Hem şık hem de ekonomik bir ambalajlama şekli olup, hassas ve kırılgan ürünlerin hasarsız bir şekilde sevk edilmesinde etkilidir.

Malzeme cinsine, ebatlarına ve şekline uygun kesilen kutu içi sünger, ürüne değer katan ve marka bilinirliğini arttıran bir ambalajlama şeklidir. Esnek ve sağlam yapısı ile metal parçaların birbirine sürtmesini engeller ve dış etkilere karşı muhafaza eder. Kırılma veya çizilme oranı yüksek ürünlerde, hassas ve değerli malzeme ve ürünlerde kutu içi ambalaj süngeri şık ve güvenli bir ambalaj şekli olarak tercih edilmektedir.

Ambalaj Süngeri Ankara

Ambalaj süngeri çeşitleri ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan SPEX, kırılgan ve değerli eşyaların taşınmasında ortaya çıkabilecek hasarları önlemede mükemmel çözümler sunan ürün yelpazesi ile sektörde adından söz ettirmektedir.

Ürüne özel ambalaj süngeri için firmamızla iletişime geçebilir, en ekonomik ve en etkili ambalajlama yöntemlerinden sizler de faydalanabilirsiniz. SPEX Türkiye, ambalaj süngeri Ankara firması olarak istediğiniz boyut ve kalınlıkta siparişlere en kısa sürede cevap veren ve daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumsal bir firmadır.

Ambalaj Süngeri Kullanımı

Özel kesim ambalaj süngeri yanında dolgu malzemesi olarak ta kullanılan ambalaj süngeri çeşitleri ile beklentileri en iyi şekilde karşılayan firmamız, hem şık hem de gösterişli bir ambalajlama yöntemi arayanların tercihidir. Kutu içi ambalaj süngerleri ürüne özel olup kırılma ve çizilme riskini ortadan kaldırır. Kullanımı son derece pratiktir, dayanıklı ve esnek yapısı ile yüksek koruma özelliğindedir. Eşyaların çizilmesini önlemede, hasarsız bir teslimat ve görsel bir ambalajlama ile müşteri memnuniyetinde son derece etkilidir. Korunalı ve dayanıklı bir ambalaj malzemesi olarak oldukça geniş bir alanda kullanılan ambalaj süngeri, en ekonomik ve en şık şekilde ambalaj yapımını sağlayan çok yönlü bir ambalaj malzemesidir.

Ambalaj Süngeri Fiyatları

Standart ve özel kesim ambalaj süngeri fiyatları değişmekte olup, kutu içinde kullanılacak sünger fiyatı da ürün ebatlarına göre değişmektedir. Özel kesim ambalaj süngeri fiyatları ve diğer bilgiler için merak etiğiniz tüm sorulara firmamızla iletişime geçerek cevap alabilir, ihtiyacınız olan ambalaj süngerlerine en hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Tüm koruyucu ambalaj malzemeleri, ambalaj süngerleri ve diğer ambalaj ürünleri için tek adresle çalışmanın rahatlığını yaşamak isteyenler SPEX Türkiye ile iletişime geçiyor. Bireysel ve kurumsal müşteri yelpazesini her geçen gün genişleten firmamız, paketleme, nakliye ve sigorta hizmetleri için güvenle başvuracağınız bir adrestir.