Ambalaj Yastıkları

Ambalaj Yastıkları

Ambalaj sistemleri arasında güvenli bir ambalaj, depolama ve nakliye avantajı sağlayan ambalaj yastıkları, hassas ürünlerin çarpma ve kırılma riskini en aza indiren hafif bir malzemedir. Paketlemede esneklik, temizlik ve güvenli ambalaj sağlayan bir malzeme olarak darbelere karşı hasar oluşumunu engellemede mükemmeldir.

Cam, porselen, elektronik eşya, telefon, tablet ve laptop gibi nakliyede hasara uğrama riski olan ürünlerin en güvenli şekilde sevk edilmesini sağlayan ambalaj yastıkları, farklı form ve ölçülerde üretilen bir malzemedir. Ambalaj yastığı kullanarak ürünlerinizi hem hafif hem de ekonomik bir ambalaj malzemesi ile sorunsuz bir şekilde sevk edebilir, kırılma veya herhangi bir hasara uğrama riskini ortadan kaldırarak daima müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

Ambalaj Yastığı Çeşitleri

Koli içi boşlukları doldurmanın yanında sevkiyat sırasında yaşanan sarsıntılara karşı yüksek koruma sağlayan ambalaj yastıkları, farklı ölçülerde ve formda üretilebilen koli içi ambalaj malzemeleridir. Hem hafif hem de ağır ürünleri korumaya yönelik özelliklerde üretilerek, güvenli bir sevkiyat ve depolama için tüm ihtiyaçlara cevap verir.

Su, nem ve rutubete karşı kolilenen ürünlerin korunmasını da sağlayan havalı ambalaj yastıkları, son derece iyi bir koruma vazifesi görür. Diğer koli içi ambalaj malzemelerine göre hem daha temiz hem de kalıntı bırakmayan bir malzemedir. Ürünün korunması yanında sabitlenmesini de sağlar ve olası sarsıntılara karşı görünmeyen hasarları da engeller. Tüm bu özellikleri ile kullanım alanı son derece geniş olan ambalaj yastıkları, müşteri talepleri doğrultusunda farklı ölçülerde üretilebilen ürünlerdir.

Ambalaj Yastığı Kullanımı

Kolilenerek sevk edilen ürünlerin koli içinde gerekli şekilde sabitlenmesi ve korunmasında kullanılan ambalaj yastığı, koli içi boşlukları doldurarak darbe ve sarsıntılara karşı ürünleri en etkili şekilde korur. Kolilenen ürünün ebatlarına ve koli içi boşluğa göre uygun ebatlarda ambalaj yastığı kullanılır. Ürünün alt kısmına, çevresine ve üst kısmına yerleştirilen ambalaj yastığı sayesinde herhangi bir hasar meydana gelmesi engellenmiş olur. Basınçlı hava veya el pompası ile kullanım sırasında kolayca şişirilerek kullanılır.

Ürün paketini açan müşteri, şık ve kaliteli bir görünümle karşılaşacak ve tedarikçi firma hakkında olumlu düşüncelere sahip olacaktır. Firma imajı ve saygınlığını olumlu etkileyen ve sevkiyatta her zaman müşteri memnuniyeti oluşumu sağlayan ambalaj yastığı sayesinde hem firma hem de müşteri kaliteli hizmetten dolayı memnun kalacaktır. İhtiyacınız olan ambalaj yastığı için firmamızla iletişime geçebilir, kaliteli ve işlevsel ambalaj yastığı çeşitlerine en hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ambalaj Yastığı Özellikleri

 • Daha az ve hafif malzemelidir
 • Koli içi boşlukları kolaylıkla doldurur
 • Ürünün en etkili şekilde sabitlenmesini sağlar
 • Paketlemenin esnek ve en temiz şekilde yapılmasında etkilidir
 • Hassas ve ağır ürünlerin ambalajlanmasında kullanılır
 • Çok katlı ve güçlü bir film yapısına sahip olup darbelere karşı son derece dayanıklıdır
 • Nakliye sırasında ürünlerin darbe ve sarsıntılar karşısında kırılmasını önler
 • Nem, rutubet ve suya karşı ürünleri korur
 • Koli içinde kirli bir görüntü oluşturmaz
 • Kullanım sırasında el pompası veya basınçlı hava ile kolayca şişirilir
 • Hem ekonomik hem de ekolojik çözümler sunar.

Ambalaj sistemleri denildiğinde özellikle ağır ve hassas ürünlerin sevkiyatında tercih edilen ambalaj yastıkları, depolamada fazla yer kaplamayan ve kullanımı kolay olan malzemeler olarak tercih edilmektedir. Hasarsız bir ürün sevkiyatında profesyonel çözümler sunan ekonomik ve işlevsel ambalaj yastıkları için firmamızla iletişime geçebilir, ihtiyacınız olan ambalaj malzemelerini standart ölçülerde veya özel ölçülerde firmamızdan temin edebilirsiniz.