Ankara Ambalaj Süngeri

Ankara Ambalaj Süngeri

Ürünlerin hem şık bir görünümde hem de hasarsız şekilde sevk edilmesinde önemli rol oynayan ambalaj süngeri, darbelere karşı koruyucu yapısı ile mükemmel bir ambalaj malzemesidir. %100 geri dönüşümlü oluşu ile hem çevre dostu hem de işlevsel ve ekonomiktir.

Ürüne özel kutu içi ambalaj çözümleri ile müşteri beklentilerini en etkili şekilde karşılayan Ankara ambalaj süngeri üreticisi Spex, ürünlerin tüketiciye en güvenli şekilde taşınmasını sağlayan ambalaj malzemeleri ile hizmet vermektedir. Takı, mücevher, cam ve porselen benzeri değerli, hassas veya kırılgan ürünler ambalaj süngeri ile her zaman çok daha şık ve güvenli teslim edilir. Müşteri için en önemli husus satın aldığı ürünün görseldeki ile aynı olması ve sorunsuz bir şekilde teslim almasıdır. Pahalı ve kırılgan ürünler ürün ebatlarında kutularda ve yine ürünü tam anlamı ile çevreleyen ambalaj süngeri içerisinde teslim edildiğinde istenen memnuniyet elde edilir. Aksi takdirde ürün hasarı kaçınılmaz olacaktır. Ankara ambalaj süngeri firması Spex, ürünü değerli kılan ambalaj malzemeleri ile müşteri memnuniyeti denildiğinde ilk akla gelen firmadır.

Ambalaj Süngeri Nedir?

Özel kesim sünger olup ürüne en uygun formda ambalaj malzemesidir. Kutu açıldığında ürünün sünger içerisinde tam olarak yerleştiği ve darbelere karşı güvende olduğu görülür. Ürün muhafazası ve hasarsız sevkiyat için birçok sektörde tercih edilmektedir. Başta takı, mücevher, cam ve porselen olmak üzere kuyumculuk ve kozmetik sektörünün vazgeçilmezidir.

Ürünün güzel yüzü olan ambalaj süngeri, uzun süre depoda bekleyen ürünlerin hem güvenli hem de sevkiyata hazır beklemesinde etkili bir malzemedir. İtina ile ambalajlanan bir malzeme üreticisinin rakiplerinden bir adım önde olduğu bir gerçektir. Farklı renk ve ebatlarda üretilmekte olup, %100 geri dönüşümlü bir malzeme olarak tamamen doğa dostudur.

Ürüne Özel Ambalaj Süngeri

Sevk edilen ürünün sunum olarak çok daha şık olmasının yanında dayanıklı yapısı ile mükemmel bir koruma sağlayan ambalaj süngeri, firma imajını gözler önüne seren ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıyan bir üründür. Minimum maliyetle maksimum fayda sağlamakta olup, üretici firmayı müşteri gözünde hem kurumsal hem de güvenilir kılar. Ürünlerin kırılmasını veya hasara uğramasını engellemenin yanında, parça ürünlerin birbirine sürterek deforme olmasının da önüne geçer. Müşteri talepleri doğrultusunda farklı şekillerde ve ebatlarda üretilebilir. Hassas ürünler için güvenli sevkiyat denildiğinde, yüksek koruma sağlayan Spex firmasının ürettiği Ankara ambalaj süngeri ilk akla gelen ambalaj malzemesidir.

Kutu İçi Ambalaj Süngeri

Kırılgan eşyaların kırılmadan nakliyesini kolaylaştıran, değerli eşyaları daha da değerli kılan kutu içi ambalaj süngeri, yumuşak yüzeyli ve darbelere dayanıklı bir malzemedir. Soft yüzeyi, açık hücre yapısı, hafifliği ve ekonomik oluşu ile hasarsız bir nakliye gerçekleştirilmesini sağlayarak firma marka ve imajına katkıda bulunur. Paketlemeden çok daha öte bir ambalaj için tercih edilir ve ürünün müşteriye sorunsuz ulaşmasında etkilidir.

Hediyelik ürünlerden kozmetik ve takıya, cam ürünlerden porselen ve diğer değerli ürünlere kadar birçok sektörde kutu içi ambalaj süngeri tercih edilmektedir.

Ankara ambalaj süngeri üretiminde ilk tercihler arasında olan SPEX Türkiye; ambalaj malzemeleri, paketleme ve sevkiyatta güvenilir bir adres olarak adından söz ettirmektedir. Hem ekonomik hem de ürüne özel ambalaj süngeri için SPEX Türkiye ile iletişime geçebilir, ürünlerinizi daha da değerli kılan kaliteli ambalaj süngerleri ile sorunsuz bir nakliye süreci yaşayabilirsiniz. Kaliteli üretim yanında hasarsız bir nakliye gerçekleştirmek isteyen üreticiler SPEX firması, Ankara ambalaj süngeri ile daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.