Ankara Güvenli Paketleme

Ankara Güvenli Paketleme

Güvenli nakliyenin olmazsa olmazı güvenli paketleme olup, hasarsız bir depolama ve sevkiyat için dikkat edilmesi gereken en önemli unsurdur. Ankara güvenli paketleme firmaları arasında ilk sırada yer alan SPEX, koruyucu paketleme çözümleri ile sektörün lider firmasıdır. Şubede paketleme, yerinde paketleme, elleçleme, entegre paketleme sistemleri ve paketleme malzeme satışı ile tüm paketleme ihtiyaçlarına cevap verir.

Güvenli Paketleme Nedir?

Taşınacak, depolanacak veya sevk edilecek ürünlerin niteliklerine uygun ölçü ve sağlamlıkta ambalaj malzemesi ile paketlenmesi güvenli paketlemenin temelidir. Hemen her taşıma ve nakliyede gerekli bir işlem olan paketleme, ürünü sadece koli veya kutuya koymak değildir. Ürün veya malzemenin taşıma veya nakliye sırasında hasara uğramaması için en uygun ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanılmalı, ürün her aşamada korunarak sorunsuz bir şekilde bir yerden bir yere taşınmalıdır.

Ürün güvenliği için en doğru paketleme, işinin ehli kişiler tarafından yapılan paketlemedir. Müşteriye özel profesyonel çözümler sunan SPEX, Ankara güvenli paketleme firmaları arasında kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile tercih edilmektedir. Güvenli paketleme için en uygun materyal ve araçları kullanan SPEX ekibi, şubede ve yerinde paketleme hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır.

Ankara Güvenli Paketleme Hizmeti

Paketleme hizmeti; ürün ve malzemelerin taşıma yöntemine uygun şekilde muhafazası ve sevkiyatı için ürüne özel paketleme yöntemlerini kapsar. Bazı ürünler şubede paketlenirken, şubeye kadar taşıma sırasında zarar görme riski olan ürünler ise yerinde paketlenir. Gönderilerin en uygun ve en doğru şekilde paketlenmesi güvenli paketlemenin temeli olup en uygun paketleme malzemeleri kullanılmalıdır.

Ankara güvenli paketlemede geniş hizmet yelpazesi ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan SPEX, entegre paketleme sistemleri ve gönderiler için 100’den fazla paketleme malzeme çeşidi ile modern çözümler üreten bir firmadır. Sadece paketleme değil, nakliye ve sigorta hizmetleri ile paketleme ve gönderi sürecinde yaşanan sorunlara çözüm üreten firmamız, güvenilir bir paketleme firması olarak her zaman hizmetinizdedir.

Hasarsız Sevkiyat İçin Ankara Güvenli Paketleme

Birinci kalite ambalaj ve paketleme malzemeleri yanında ürüne uygun ambalaj ve paketleme malzemelerinin kullanımı hasarsız sevkiyat için son derece önemlidir. Depolama ve sevkiyatın sorunsuz yapılması için dayanıklı mukavva koli ve kutular, sandık, palet ve karton köşebentler ürüne uygun kaliteli paketleme malzemeleri kullanılır. Ürünün herhangi bir zarara uğramaması için güvenli paketleme hem üretici firma prestiji hem de müşteri memnuniyeti için en önemli kriterdir. Özellikle kırılgan eşyaların paketlemesi itina ve tecrübe gerektirir.

Paketleme ve gönderi hizmetlerinde tek adresten hizmet almak isteyenler SPEX Türkiye’yi tercih etmekte, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına gönderilerini sorunsuz bir şekilde göndermektedir.

Ankara Profesyonel Paketleme

Balonlu naylonlar, kenar ve köşe koruyucular, sünger, hava yastığı, petek panel ve kraft kağıt gibi malzemeler ürünü her türlü darbe ve hava şartlarından koruyan ambalaj ve paketleme malzemeleridir. Profesyonel bir paketleme hizmeti sunan firmaların kullandığı malzemeler olup, kırılgan eşyalar başta olmak üzere tüm ürün ve malzemelerin herhangi bir hasara uğramadan depolanmasında ve sevk edilmesinde kullanılır. Yıllardır ambalaj ve paketleme hizmeti sunan SPEX, profesyonel paketleme hizmetleri ile hem şık hem de kaliteli ve güvenli bir paketleme hizmeti sunmaktadır.

SPEX, ürün ve malzemenin değerini arttıran ambalaj ve paketlemede ürüne uygun paketleme malzemeleri ile firma marka bilinirliğine katkıda bulunmaktadır. %100 geri dönüşümlü ve doğa dostu ürünleri ile aradığınız tüm paketleme malzemesi ve hizmetini bulacağınız firmanın kaliteli ve güvenli hizmetlerinden en hesaplı fiyatlarla faydalanabilirsiniz.