Ankara Hassas Paketleme

Ankara Hassas Paketleme

Her ürünün paketlemesi önemli olup hasarsız bir şekilde teslim edilmesi beklenir. Hassas ve kırılgan eşya ve malzemelerin paketlemesi ise ayrı bir özen ve itina gerektirir. Firma prestijini gözler önüne seren, ürünün en iyi ve en korunaklı şekilde paketlenmesini sağlayan hassas paketleme malzemeleri, yüksek koruma özelliğinde malzemeler olup SPEX Türkiye’nin müşterilerine sunduğu hizmetlerden biridir. Paketleme malzemeleri ve paketleme hizmetleri ile her ihtiyaca cevap veren SPEX, Ankara hassas paketleme denildiğinde ilk akla gelen firmadır.

Hassas Ürün Nasıl Kargolanır?

Hassas ürünlerin kargolanmasında en önemli unsur paketlemedir. Paketlemenin ürüne özel olması ve dış etkilere karşı yüksek korumalı özellikte olması gerekir. Balonlu naylon ve streç filmler, ambalaj süngeri ve köpükleri, dolgu malzemeleri ve daha birçok ambalaj malzemesi hassas ürün paketlemesinde kullanılır. Cam ve porselen gibi kırılma ve çizilme riski olan ürünlerin paketlenmesi özenle yapılmalıdır. Ürüne özel kesim ambalaj süngerleri en etkili hassas ambalajlama malzemeleridir. Ürünün paket içerisine tamamen yerleşmesini sağlar ve dışarıdan gelebilecek darbelere karşı koruyarak olası hasarın önüne geçer. Balonlu naylon hava kabarcıklı yapısı ile yine ambalajlandığı ürünleri nakliye sırasında olası sarsıntı ve darbelerden koruyarak hasarı önler. Dolgu malzemeleri ile en iyi şekilde muhafaza edilen hassas ürünler koli içerisinde güvende olup kırılmadan veya çizilmeden yerine ulaştırılır.

Hassas ürün paketleme hizmeti ve paketleme malzemeleri ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan SPEX, şubede ve yerinde paketleme hizmetleri ile beklentilere en etkili şekilde cevap vermektedir.

Hassas Ürün Paketleme

Kırılgan ve hassas malzemelerin paketlenmesi olup dış etkilere karşı yüksek koruma özelliğinde ambalaj malzemeleri kullanılarak yapılan paketleme şeklidir. Ambalaj yüksek koruma özelliği yanında şık ve kaliteli olmalı, firma imajını olumlu etkileyerek ürün değerine değer katmalıdır. Göze hitap eden, firma markasına yakışır kaliteli ve yüksek korumalı ambalaj malzemeleri ile hassas ürün paketlemede rakip tanımayan SPEX, hassas ürün paketleme hizmeti ve hassas ürün ambalaj malzemeleri için güvenle başvuracağınız bir adrestir.

Kırılgan Eşya Paketleme Malzemeleri

Kırılgan eşyaların paketlenmesinde darbelere karşı koruyucu özelliği olan ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Bunlar balonlu naylon, özel kesim süngerler, dolgu malzemeleri, köşe koruyucu malzemeler ve ambalaj yastıkları gibi sarsıntı ve darbelere karşı ambalajlanmış ürünü en iyi şekilde koruyan malzemelerdir. Önemli olan ürünün hasarsız bir şekilde verilen adrese ulaştırılmasıdır. Hassas ürünler, değerli eşyalar, takı v.b ürünler özel kesim sünger ambalaj malzemesi ile çok daha korunaklıdır. Üstelik ürünü daha değerli kılan şık ambalaj malzemeleri firmanın rekabet gücünü arttırır.

Birbirinden şık ve kaliteli hassas paketleme malzemeler için SPEX Türkiye ile iletişime geçebilir, kırılgan eşyalarınızı en güvenli şekilde sevk ederek müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

Hassas Ürünler İçin Kargo

HCFC ve CFC içermeyen, ekonomik, tamamen doğa dostu ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile hassas ürün paketleme hizmeti sunan SPEX, hassas ürünler için kargo şirketi arayanların ilk adresidir. Sunum ve görsellik olarak ürüne değer katan ambalaj malzemeleri ile firma prestijini gözler önüne serebilir, firmamızdan alacağınız hassas ürün için kargo hizmetine paketleme hizmetini de ilave ederek mükemmel bir kargolama hizmeti alabilirsiniz. Rekabet gücünü arttırma ve üretici firma hakkında güzel düşünceler uyandırmada etkili olan ambalajlama son derece önemli bir aşamadır. Şubede ve yerinde paketleme hizmetleri ile tüm paketleme ihtiyaçlarına cevap veren firmamız, hassas ürünler için güvenle başvuracağınız bir paketleme ve kargo firmasıdır.

Ankara hassas paketleme için SPEX Türkiye ile iletişime geçin, yerinde veya şubede paketleme hizmetlerinden en ekonomik fiyatlarla faydalanın Hassas ürün paketleme ambalaj malzemeleri ve kargo  için SPEX her zaman hizmetinize hazırdır.