Ankara Hava Kabarcıklı Naylon

Ankara Hava Kabarcıklı Naylon

Hammaddesi polietilen olan hava kabarcıklı naylon, hassas ürünleri en etkili şekilde koruyan bir ambalaj malzemesidir. Balonlu naylonla ambalajlanıp muhafaza edilen hassas ürünler, darbelere karşı en iyi şekilde korunarak kırılma veya ezilme riskini yok edilir.

Hava Kabarcıklı ( Balonlu) Naylon Nedir?

İki adet polietilen film tabakasının hava kabarcıklı formda üretilmesi ile elde edilen balonlu naylon; ürünleri her çeşit şok, darbe, titreşim, sürtünme ve aşınmaya karşı koruyan şeffaf bir ambalaj malzemesidir. Kullanıldığı alanda oldukça büyük avantajlar sunarak ekonomik fiyatı ve koruyucu etkisi ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Ankara Hava Kabarcıklı Naylon Kullanımı

Cam, porselen ve seramik gibi kırılgan ürünlerin, beyaz eşya ve mobilya gibi çizilmeye karşı korunması gereken eşyaların ve hassas malzemelerin ambalajında kullanılan balonlu naylon, uygulaması son derece kolay ve pratik bir malzemedir. Baloncuklu naylon olarak ta bilinmekte olup, ihtiyaca göre farklı ölçülerde de üretilebilir. Mutfak eşyalarının ambalajlanmasından ev taşımacılığına, ürün paketlemesi ve sevkiyatından korumalı bir depolamaya kadar hemen her alanda kullanılan işlevsel bir ambalaj malzemesidir.

Ürünleri dış etkilere karşı korumada yüksek performans sergileyen hava kabarcıklı naylon, sarılacak ürünün boyutuna göre istenen ölçülerde kesilir ve ürün ambalajı yapılır. Sarma işlemi sonrası bantlanarak sabitlenir ve böylece ürün neme, toza ve darbelere karşı mükemmel bir şekilde korunur.

Balonlu Naylon Üreticileri

Kaliteli ambalaj malzemeleri satan güvenilir bir ambalaj tedarikçisi arıyorsanız, profesyonel paketleme çözümleri ve fonksiyonel ambalaj malzemeleri ile SPEX Türkiye aradığınız adrestir. Türkiye’nin her ilinden gelen balonlu naylon taleplerine en hızlı ve en etkili şekilde cevap veren firmamız, Ankara hava kabarcıklı naylon firması olarak sektörün nabzını tutan kurumsal bir firmadır.

Halk arasında pıt-pıt naylon olarak ta bilinen balonlu naylon, fiyat performans olarak en çok tercih edilen ambalaj malzemelerinden biridir. Nakliye sırasında olası kırılma, çizilme ve hasarlara karşı endüstride artık hava kabarcıklı naylon tercih ediliyor.

Ankara Hava Kabarcıklı Naylon Özellikleri

  • İstenen ölçülerde üretilebile bir ambalaj malzemesidir
  • Hava kabarcıklı yapıda şeffaf görünümdedir
  • Sarıldığı ürünü ısı, nem, toz ve diğer olumsuz dış etkilere karşı korur
  • Dayanıklı yapıda ve yüksek koruma özelliğindedir
  • Ekonomik fiyatlı, fonksiyonel ve kolay kullanımlı bir ambalaj malzemesi olarak birçok sektörde tercih edilmektedir.

İhtiyacınıza uygun hava kabarcıklı ambalaj malzemesi için SPEX Türkiye ile iletişime geçin ve en ekonomik fiyatlarla kaliteli ambalaj malzemelerine sahip olun.

Ankara Hava Kabarcıklı Naylon Avantajları

Klasik ambalaj malzemelerine göre hava kabarcıklı yapısı ile darbelere karşı son derece etkili bir koruma sağlayan hava kabarcıklı naylon, kullanımı kolay, ekonomik ve kaliteli bir ambalaj malzemesidir. Değerli eşyaları olası dış etkilere karşı korumada, mobilya gibi çizilme riski olan ürünleri ambalajlamada, hassas ürünleri sorunsuz bir şekilde sevk etmede, depolama ve sevkiyat sırasında darbe emici özelliği ile hasarları önlemede son derece etkilidir.

Kaliteyi en uygun fiyatlarla satın almak isteyenlerin adresi olan SPEX, balonlu naylon patpat naylona ihtiyacı olanların güvenle başvuracağı bir adrestir. Siz de siparişinizi firmamıza iletebilir,kaliteli ve güvenilir bir hizmet almanın keyfini ve konforunu yaşayabilirsiniz.

Balonlu Naylon Fiyatları

Sadece ambalajlamada değil sert yüzeyleri yumuşatmada ve ısı yalıtımında da tercih edilen balonlu naylon, ebatlara ve metrajına göre değişen fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. Oldukça uygun fiyatlı olup, ambalaj maliyetlerini düşürmede etkilidir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda farklı ebat ve metrajlarda balonlu naylon çeşitleri bulunan firmamızla iletişime geçebilir, ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak olan hava kabarcıklı naylon fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.