Ankara Havayolu Kargo

Ankara Havayolu Kargo

Hızlı ve güvenli bir taşımacılık şekli olan havayolu kargo taşımacılığı, tarihi 1910’lara dayanan bir kargo gönderim şeklidir. İlk kez 28 Mayıs 1910’da Glenn Curtis tarafından bir çuval posta havayolu ile New York’a ulaştırılmış ve bu tarih havayolu kargo taşımacılığı için başlangıç kabul edilmiştir. Zaman içinde gönderici ve havayolu arasındaki ilişkilerin yasal zemine oturtulması ve yasal düzenlemelerin yapılması ile gelişmeye başlamış, “kapıdan kapıya kargo taşımacılığı” tanımı ilk kez 1970’lerin başında gündeme gelmiştir.

Havayolu Kargo Taşımacılığı Nedir?

Diğer taşıma kanallarına göre çok daha hızlı ve güvenli bir seçenek olan havayolu kargo taşımacılığı, ürün ve malzemelerin kargo uçakları ile sınır içi ve sınır ötesinde bir noktadan diğerine taşınma hizmetidir. Kapıdan kapıya, havalimanından hava limanına, kapıdan hava limanına ve hava limanından kapıya hava kargo forwarding hizmetleri ile geniş bir havayolu kargo yelpazesine sahip olan SPEX; Ankara havayolu kargo taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen firmadır. Müşteriye özel profesyonel çözümler üreten SPEX, dünyanın 220 ülkesinde ve yurt içinde geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Ankara Havayolu Kargo Hizmeti

Kargo hizmetleri arasında zaman planlaması ve güvenli teslimat olarak birçok avantaja sahip olan havayolu kargo taşımacılığı, bireysel ve kurumsal müşterilerin tercihi olup serbest piyasa ekonomisi ve küreselleşen dünyanın en önemli ihtiyaçlarından biri olmuştur. Zamanın çok kıymetli olduğu savaş yıllarında lojistik ihtiyaçlar havayolu taşımacılığı ile karşılanmış, ikinci dünya savaşı sonrası havayolu kargo taşımacılığına yapılan yatırımlar sonrası her geçen gün gelişerek günümüze kadar gelmiştir. Koruyucu paketleme ve kargo hizmetleri ile sektörde adından söz ettiren SPEX, Ankara havayolu kargo şirketi olarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Ankara Havayolu Kargo Taşımacılığı Avantajları

Havayolu kargo taşımacılığı birçok yönden avantajlıdır. Her şeyden önce acil gönderiler diğer kargo kanallarına göre çok daha hızlı bir şekilde adresine ulaşır. Günler veya haftalar süren uluslar arası kara ve denizyolu kargo taşımacılığına göre havayolu kargo taşımacılığında süre son derece kısadır. Hem daha kısa sürede hem de çok daha güvenli bir kanalla gönderilerini yurt içi veya yurt dışında bir adrese göndermek isteyenler havayolu kargo taşımacılığını tercih ediyor.

Kargonun ürüne özel en doğru ve güvenli şekilde ambalajlanması, kargo aşamalarının anlık takip edilebilmesi ve verilen tarihte kargonun teslim edilmesi büyük avantajdır. Kapıdan kapıya teslimatta gönderi sahibinin kargo firmasına gitmesine gerek kalmadan gönderi teslim alınır ve yeni adresine teslim edilir. Aynı şekilde havalimanından havalimanına, havalimanından kapıya ve kapıdan havalimanına teslim hizmetleri ile her ihtiyaca cevap veren SPEX, kargonuzu zamanında hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırır.

Ankara Havayolu Kargo Firması

Gönderici ve alıcı haklarını gözeten, hızlı ve güvenli bir şekilde kargoların yerine ulaşmasını sağlayan SPEX; Ankara havayolu kargo firması olarak yıllardır kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Ülke sınırları dışına gönderilecek evrak, numune, değerli eşya v.b. gönderiler, gelişmiş paketleme ve ambalaj tekniği ve teknolojilerine sahip SPEX ile hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırılır. Yurt içi veya yurt dışı kargo gönderimi için havayolunu tercih etmek istiyor ve alanında tecrübeli bir firma arıyorsanız SPEX Türkiye ile çalışmaktan memnun kalacaksınız.

Mesafeye, servis tipine, gönderi türü, ağırlığı ve hacmine göre değişen fiyatlar hakkında firmayı arayarak detaylı bilgi alabilir, havayolu kargo şirketi olarak profesyonel çözümler sunan SPEX ile gönderilerinizi hem ekonomik hem de hızlı ve güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştırabilirsiniz.