Ankara Karton Köşebent

Ankara Karton Köşebent

Köşe ve kenar koruyucu olarak kullanılan karton köşebent, palet yükü dayanıklılığını arttıran ve nakliye sırasında yükün dağılmasını önleme yanında ambalajlanmış malzemeleri darbelere karşı koruyan paketleme malzemeleridir. Koli içinde ve koli dışında kenar ve köşelerde etkili bir koruma sağlar. Kullanım amacı, ambalajlanmış ürünlerin hasarsız bir şekilde nakliyesinin gerçekleştirilmesidir.

Profesyonel Paketleme İçin Ankara Karton Köşebent

Yükü dışarıdan gelen darbelere karşı koruyarak ambalajın zarar görmesini engelleyen Ankara karton köşebent, hem yatay hem de dikey kullanıma uygun bir malzemedir. Koli içinde kenarlarda da kullanılır. Çemberlenen kolilerin çember tarafından zedelenmesini engeller ve palet dayanıklılığını arttırarak nakliyeyi kolaylaştırır. Ezilme, çökme ve dağılma gibi hasar sonrası ambalaj kolilerinin görünümü son derece rahatsız edicidir. Paketlenmiş ürün hasara uğramasa bile, ezilmiş bir koli ile gelen ürünün sorunsuz teslim edildiği müşteri gözünde şüphelidir. Profesyonel bir paketleme için tercih edilen karton köşebent, hem hafif hem de dayanıklı bir ürün olarak marjinal faydası yüksek bir malzemedir.

Karton Köşebent Üretimi

Hammaddesi kâğıt olan ve geri dönüşümlü bir malzeme olan karton köşebent, “L” şeklinde olup karton kutu ve koli kenarı ile uyumlu malzemelerdir. Koli içinde ve dışında kullanıma uygundur. Mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya, gıda ve giyim gibi hemen her sektörde kullanılan karton köşebentler stok bazlı veya özel sipariş üzerine üretimi yapılan ambalaj malzemeleridir.

Kalınlık, en ve uzunluk olarak çeşitleri bulunan karton köşebentler kâğıt köşebent makinelerinde üretilmektedir. Kâğıt köşeleri hem düzgün hem de simetrik bir şekilde kâğıt köşebent makinelerinde katlanır ve set bir yapıda son şeklini alır. Profesyonel ambalaj tekniği denildiğinde ilk akla gelen malzeme olup ürünlerin hasarsız bir şekilde sevkiyatı için sıklıkla kullanılır.

Ankara Karton Köşebent Kullanımı

Standart ölçüler yanında isteğe bağlı farklı ölçülerde de üretimi yapılan karton köşebent, koli içinde ve koli dışında kenar ve köşelerde kullanılır. Dikey, yatay ve üst köşeler böylece son derece etkili bir şekilde koruma altına alınır. Depolama, taşıma ve nakliye sırasında işi kolaylaştıran fonksiyonelliği ile birçok sektörde kullanılmaktadır.

Kullanımı uzmanlık gerektirmeyen ve son derece pratik bir şekilde uygulanan karton köşebentler tamamen doğa dostu olup geri dönüşümlüdür. Paletlerin ve kolilerin üst-üste depolanması karton köşebent kullanımı ile sorunsuzdur. Böylece depolama ve nakliyede alandan tasarruf imkânı sunar. Koli dışı kullanımda kenar hasarlarını önlerken, koli içi kullanımda kolinin dağılmasını engeller.

Ankara Karton Köşebent Firması

Ankara’dan yurt içi ve yurt dışına ambalaj malzemeleri sevk eden SPEX, Ankara karton köşebent firması denildiğinde ilk akla gelen üretici firmadır. En çok kullanılan kenar koruma ürünleri olan karton köşebentlerde standart üretim yanında firma marka ve logosunun basılı olduğu özel üretimler de yapılmaktadır. Ürünlerin koruma ve paketleme sürelerini optimize eden karton köşebent ve diğer ambalaj malzemeleri ile SPEX Türkiye daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

En hesaplı fiyatlar ve kaliteli karton köşebent ve ambalaj malzemeleri için SPEX Türkiye ile iletişime geçebilir, yıllardır sektörde hizmet sunan firmamın kaliteli hizmetlerinden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Ankara Karton Köşebent Fiyatları

Karton köşebent fiyatları; et kalınlığına, karton enine ve boyuna göre değişmektedir. Karton köşebent üzerine marka veya logo baskısı istenirse fiyatlar da özel taleplere göre değişkenlik gösterir. Yüzey çiziğini ve kenar hasarını önleyen karton köşebentler, marka bilinci oluşturan ve firma prestjine katkıda bulunan ürünler olup son derece ekonomik ambalaj malzemeleridir. Dahili desteğe ihtiyaç duyulan uygulamalar için de ideal olup kullanım alanı oldukça geniştir.