Ankara Katlanabilir Ahşap Kasa ve Ahşap Sandık

Ankara Katlanabilir Ahşap Kasa ve Ahşap Sandık

Katlanabilir ahşap kasa ve ahşap sandık, endüstriyel ambalaj malzemeleri olup özellikle ihracatla uğraşan firmaların kullandığı ambalaj malzemeleridir. Tekrar-tekrar kullanıma uygun olan katlanabilir ahşap kasa ve sandıklar depoda fazla yer kaplamayan ve kolayca kullanıma hazır hale gelen ürünlerdir.

Katlanır Ahşap Kasa

Hacimli, hassas ve kırılgan ürünlerin taşınıp depolanmasında kullanılan katlanır ahşap kasa, hem ekonomik hem de yeniden kullanılabilir oluşu ile tercih edilmektedir. Palet ve kapaktan oluşmakta olup son derece yüksek bir dayanıma sahiptir. Yanal ve dikey basıncı çok iyi olan katlanır ahşap kasalar yük güvenliği ve ürün muhafazası olarak yüksek performanslı malzemelerdir.

Katlanır özelliği ile stok alanında fazla yer kaplamayan katlanır ahşap kasanın montajı kolaydır. Küçük-büyük her malzemenin depolanmasında kullanılmaktadır. Doğa dostu olan ürünün kasa yüksekliği ihtiyaca göre ayarlanabilmektedir.

Katlanır Ahşap Sandık

Üst-üste eklemeli olarak kullanılan katlanır ahşap sandık, son derece sağlam bir ambalaj malzemesi olup yüksek mukavemete sahiptir. Uluslar arası standartlarda üretilir ve dış yüzey taleplere göre boyanabilir, firma logosu/markası baskı olarak uygulanabilir. Katlandığında fazla yer kaplamayan, taşıması ve depolanması sorunsuz olan katlanır ahşap sandı birçok sektörde kullanılan bir ambalaj malzemesidir.

Taşıma ve depolama maliyetini en aza indiren ahşap kasa ve sandıklar, hem sağlam hem de ekonomik bir ambalaj malzemesidir. İhtiyaca özel veya standart ölçülerde katlanabilir ahşap kasa ve ahşap sandık için SPEX ile iletişime geçebilir, firmanızı en iyi şekilde temsil eden yüksek korumalı ambalaj malzemelerine en ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Katlanabilir Ahşap Kasa ve Ahşap Sandık

İthalat-ihracat standartlarına uygun olarak üretilen katlanabilir ahşap kasa ve ahşap sandık, dört köşesi menteşeli olay katlanabilen bir ambalaj malzemesidir. Yüksekliği ihtiyaca uygun bir şekilde farklı ölçülerde üretilebilir. Nem üretmeyen ve suya karşı dayanıklı bir ambalaj malzemesi olarak birçok sektörde tercih edilmektedir. Hem stoklama hem de nakliye avantajı sunan katlanabilir ahşap kasa ve sandıklar, ağaç kalınlığı ve menteşe kalınlığı olarak çeşitleri bulunan ürünlerdir. Geri dönüşümlü olup tamamen doğa dostudur. Son derece ekonomik ambalaj malzemeleri olup üst-üste palet yüklemeleri için de uygundur.

Ahşap kasa ve ahşap sandık çeşitleri ile sektörde birçok firmanın tercihi olan SPEX, kaliteli ambalaj malzemeleri ile sektörün nabzını tutan bir firmadır.

Ankara Katlanabilir Ahşap Kasa ve Ahşap Sandık

Ankara ve çevre iller başta olmak üzere sektörde katlanabilir ahşap kasa ve sandık ihtiyaçlarına en hızlı ve en etkili şekilde cevap veren SPEX, uluslararası standartlarda ambalaj malzemeleri için güvenle başvuracağınız bir adrestir. Her çeşit ürünün ambalajında ayarlanabilir yüksekliği ile üst-üste kullanılabilen katlanabilir ahşap kasa ve sandıklar müşteri taleplerine göre farklı ölçülerde üretilmektedir. Depoda fazla yer tutmayan, taşıma ve sevkiyatta üst düzey güvenli bir kullanıma sahip olan ambalaj malzemeleri SPEX’te en uygun fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır.

Katlanabilir Ahşap Kasa ve Ahşap Sandık Fiyatları

Katlanabilir ahşap kasa ve ahşap sandık fiyatları kullanılan malzemeye, ağaç kalınlığı, menteşe kalınlığı ve ölçülerine göre değişmektedir. Hem ekonomik hem de kaliteli ve güveni kullanımlı katlanabilir ahşap kasa ve sandıklar işlevselliği ile sektörde en çok tercih edilen ambalaj malzemeleri arasında yer alır. En uygun fiyatlarla ürünlerinizi en güvenli şekilde taşıyabileceğiniz katlanabilir ahşap kasa ve sandıkları SPEX’te bulabilir, özel üretimler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İşletmelerin marka bilinirliğini arttıran sağlam ve kaliteli ambalaj malzemeleri için SPEX en doğru adres olarak her zaman hizmetinize hazırdır