Ankara Köşebent

Ankara Köşebent

Köşebent ya da diğer adı ile köşe koruyucu, kutu ve koli tarzı ambalaj ürünlerinin kenarlarında kullanılan ve ambalaj kenarlarının ezilme veya çizilme gibi hasarlara karşı korunmasını sağlayan bir malzemedir. Paketleme, depolama veya nakliye sırasında kutu ve koli kenarlarını koruduğundan ambalajların deforme olmasını engeller.

Ankara köşebent firması olarak hizmet sunan SPEX, ambalaj malzemelerine uygun ölçülerde ürettiği karton köşebent çeşitleri ile sektörde liderdir. Kanat ölçüsü, boy ve kalınlık olarak ihtiyaca uygun üretilen köşebentler, taşıma, depolama ve nakliyenin hasarsız bir şekilde yapılmasını sağlayan tamamen doğa dostu malzemeli ürünlerdir.

Ankara Köşebent Firması

Köşebentler; koli, kutu veya paletle sevk edilen mobilya, elektronik eşya, beyaz eşya ve gıda ürünlerinin ambalaj kenarlarını koruyarak nakliyenin sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlar. Günümüzde kullanım alanı son derece geniş olan köşebent üretimi yapan birçok firma bulunuyor. Kaliteli hizmetleri ve ekonomik fiyatları ile sektörün nabzını tutan Ankara köşebent firması SPEX, yıllardır sunduğu hizmetlerle daima müşteri memnuniyeti sağlayan bir firmadır.

Yüksek dayanımda olan köşebentler dirençli bir yapıda olup, karton ve koli kenarlarını en etkili şekilde korur. Neme, aşınmaya dayanıklı yapıda ve ihtiyaca göre üretim olarak farklı formattadır. Kullanımı son derece kolay olan köşebentler farklı renklerde üretilebildiği gibi üzerine firma logosu da basılabilir. Koli, kutu ve paletlerin taşınmasını kolaylaştırıcı özelliktedir. Firma prestijine katkıda bulunmanın yanında kullanıcıya malzeme ve iş gücü bakımından kolaylık sağlar. %100 geri dönüşümlü, son derece sağlam ve dayanıklı köşebentleri en hesaplı fiyatlarla müşterilere sunan SPEX, taşımacılık sektöründe sunduğu hizmetlerle popülerdir.

Ankara Karton Köşebent

Ürünlerin zamanında teslimi en önemli unsur olsa da aynı derecede önemli ve hatta daha da önemli bir diğer husus hasarsız nakliye sürecidir. Karton kutu, koli veya paletle sevk edilen ürünler için kutu içi ve dışında kullanılan karton köşebent, ambalaj kenarlarının ezilmesini, çizilmesini veya deforme olmasını engelleyerek koli içi ürünleri olası bir darbeye karşı korur. Depolamayı kolaylaştırma, taşıma sürecinde iş yükünü hafifletme ve nakliye aşamasında hasarı engelleme özellikleri ile kullanım alanı son derece geniştir. SPEX Türkiye, Ankara karton köşebent firması olarak beklentileri en iyi şekilde karşılayan kaliteli üretimleri ile tercih edilmektedir.

Teslimat sonrası koli veya karton köşesinin ezilmiş olması, içerisindeki ürünün hasarlı olabileceğini akla getirir. Ürün herhangi bir şekilde deforme olmasa da, ambalaj malzemesinin kenar görüntüsü son derece rahatsız edicidir. Müşteri memnuniyeti için önemli olan bu durum, firma prestiji için de son derece önemlidir. Karton köşebentler, baskılı-baskısız çeşitleri ve ihtiyaca göre farklı ebatları ile teslimatın en güvenli şekilde yapılmasını sağlayan malzemelerdir.

Ankara Köşebent Kullanımı

Hammaddesi kâğıt olan ve geri dönüşümlü oluşu ile tamamen doğa dostu olan köşebent, çemberlemeyi kolaylaştıran ve adeta yüke sağlamlık katan bir üründür. “L” şeklinde formu ile kenarlara tamamen oturur ve pratik bir şekilde kullanılır.

Sağlam olduğu kadar esnek yapıda olup hemen her köşeye uyum sağlayarak kutu, koli veya paletli ürünün aşınma veya yırtılma gibi hasarlarının önüne geçer. Koli ve kutuların palet üzerinde istiflenmesini kolaylaştırmanın yanında taşıma ve nakliye sırasında paletlerin sabitlenmesini sağlayarak ürünlerin güvenli bir şekilde sevk edilmesine katkıda bulunur. Ürün hasarını azaltan, yüksek kayış gerginliği sağlayan köşebentlerin kullanımı son derece pratiktir.

Standart üretim yanında isteğe bağlı farklı üretimleri de yapılan karton köşebentler, Ankara köşebent firması olan SPEX Türkiye tarafından ülkenin dört bir köşesine gönderilmektedir.