Ankara Mukavva Koli

Ankara Mukavva Koli

Mukavva koli, ev taşırken, depolamada veya nakliyede ürün sevk ederken kullanılan bir paketleme ve ambalaj malzemesidir. Yapı olarak iki kâğıt plakadan oluşur ve arada oluklu yani dalga şeklinde kâğıt plaka bulunur. Halk arasında karton koli olarak ta bilinmekte olup, 1870’li yıllardan bu yana kullanılmaktadır.

Ankara Mukavva Koli Üretimi

Baskısız üretim yanında müşteriye göre baskılı üretimi de yapılan Ankara mukavva koli, yüksek dayanıklılıkta olup depolama ve sevkiyatta sıkça tercih edilen bir malzemedir. Büyüklük olarak kolilenecek malzemeye göre farklı ebatlarda üretilir. Kalınlık olarak ta dayanım ihtiyacına göre farklı kalınlıkta çeşitleri bulunur. Kullanım öncesi katlı durumda olan ve pratik bir şekilde boyut kazanan mukavva koli, sektöre göre değişen kalınlık ve ebatlarda üretilen mukavemeti güçlü bir paketleme malzemesidir.

Hammaddesi saman kâğıt olan mukavva kolinin üretiminde saman kâğıt gramajı ve ebatlar temel unsurdur. Baskılı istenirse, firma logosu, marka veya ürün bilgisi koli üzerine basılabilir. Presleme ve kapama şekline göre katlama izi oluşturulan koliler tek veya çift oluklu olarak ta üretilmektedir.

Ankara Mukavva Koli Firması

En,boy, yükseklik ve mukavemet olarak sektörde müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap veren SPEX Ankara mukavva koli firması, 2013 yılından bu yana sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetlerle adından söz ettirmektedir. Standart üretim yanında müşteriye özel üretimlerle beklentileri en iyi şekilde karşılayan SPEX, kaliteyi uygun fiyatlarla müşterilere sunan işinin ehli bir firmadır.

Ankara’da mukavva koli üretimi yapan birçok firma arasında geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmetleri ile lider olan SPEX, düşük maliyetle yüksek performansla sunan ürünleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Taşıma ve depolamada sunduğu marjinal fayda ile tercih edilen mukavva koliler, sorunsuz bir depolama ve nakliye için tercih edilen bir ambalaj malzemesidir.

Ankara Mukavva Koli Özellikleri

  • Depolama ve nakliyede kullanılan bir ambalaj malzemesidir
  • Farklı ebatlarda, baskılı-baskısız ve farklı gramajda üretilebilir
  • Mukavemeti çok iyidir
  • Kullanım alanı geniş olup ürünün hasarsız bir şekilde nakledilmesini kolaylaştırır
  • Katlanabilir özelliği ile depolanırken fazla yer kaplamaz
  • Kullanımı kolay ve pratiktir
  • %100 geri dönüşümlü olup doğa dostudur
  • Düşük maliyetli olmasına karşın yüksek performanslıdır

Ev taşımadan depolamaya, sevkiyattan kargolama ve düzenlemeye kadar bireysel ve kurumsal kullanım olarak son derece geniş bir alanda kullanılan mukavva koli, onlarca sektörde kendine yer edinmiş bir ambalaj malzemesidir.

Ankara Mukavva Koli Kullanımı

Üretimle sevkiyat ve tüketim arasında ürünleri en etkili şekilde koruyup muhafaza eden mukavva koli, kullanım alanı her geçen gün yaygınlaşan bir malzemedir. Ebat, kalınlık, renk ve baskı olarak çeşitlenen mukavva koliler, güvenilir paketleme denildiğinde ilk akla gelen malzemedir.

Paletleme ve istiflemeye uygun yapıda olan mukavva koli, günümüzde satın alınan her üründe kendini göstermektedir. Tekstilden gıdaya, elektronik eşya ve beyaz eşyadan hassas ve kırılgan eşyalara kadar her ürünün en güvenli şekilde paketlenmesinde etkilidir. Seri paketlemeyi kolaylaştıran, üretim sonrası ürünlerin en hızlı şekilde sevkiyata hazırlanmasını sağlayan mukavva koli, firma imajına katkıda bulunarak müşteri memnuniyetini arttıran bir malzeme olarak ayrı bir yere sahiptir.

Ankara Mukavva Koli Fiyatları

Mukavva koli fiyatlarını belirleyen unsur gramaj ve ebatlardır. Mukavemete göre farklı gramajda üretilen mukavva kolilerin fiyatı ürüne göre değişmektedir. Ebatlar büyüdükçe kullanılan malzeme arttığından fiyatlar yine farklılık gösterir. Baskılı-baskısız oluşu ise fiyatları etkileyen bir başka özelliktir. İhtiyacınıza uygun mukavva koli için SPEX ile iletişime geçebilir, en ekonomik fiyatlarla kaliteli karton kolileri zamanında teslim alabilirsiniz.