Ankara Paketleme

Ankara Paketleme

Bireysel ve kurumsal müşterilere paketleme, nakliye ve sigortalama hizmeti sunan SPEX, gelişmiş paketleme tekniği ve teknolojileri ile gönderilerin varış noktasına en güvenli şekilde ulaşmasını sağlıyor. Gönderilerin paketlenmesi her kargo şirketinin yaptığı bir işlem olmayıp profesyonellik ve uzman bir ekip gerektirir. 2013 yılından günümüze sunduğu kaliteli hizmetlerle daima müşteri memnuniyeti sağlayan SPEX, hassas ve kırılgan eşyalardan büyük eşyalara kadar her çeşit ürün ve malzemeyi ürüne özel ambalaj ve ambalajlama yöntemleri ile paketliyor.

Paketleme Nedir?

Paketlenecek ürüne özel ambalaj ve koruma yöntemleri ile büyük-küçük her çeşit ürün ve malzemenin dış etkenlerden korunacak şekilde muhafaza edilmesini sağlayan işlemleri kapsar. Taşıma, depolama veya nakliye için olsun, ürünü koruyan iç ambalaj ve koli-kutu gibi dış ambalaj ile paketlenen ürün olası hasarlara karşı güvence altına alınır.

Ankara Paketleme Hizmeti

Paketleme hizmetinde müşteriye özel çözümler suna SPEX, lojistik paketleme başta olmak üzere birçok paketleme hizmeti ile müşterilerden tam not alıyor.

Şubede Paketleme: Çoklu gönderileri olup paketlemek için uygun ortamı veya tecrübeli personeli bulunmayanların gönderileri şubede paketlenmektedir. Gönderiler yerinden alınır ve SPEX şubesine getirilerek yetkin personel tarafından şubede paketleme yapılır. Böylece çoklu gönderilerin nasıl paketlenip kargolanacağına dair sıkıntılar da ortadan kalmış olur.

Yerinde Paketleme: Gönderilerin taşıma sırasında olası hasara uğrama riskine karşın yerinde paketlenmesi işlemidir. Alanında uzman ekip gönderi yapacak olan müşterinin adresinde paketlemeyi yapar ve istenirse ürünleri gideceği adrese teslim eder. Kırılgan veya hassas eşyaların yerinde paketlenmesi kırılma veya herhangi bir zarara uğrama riskini de ortadan kaldırır.

Elleçleme: Elleçleme hizmetinde gönderiler ilk olarak yerinden alınıp şubeye götürülür. Şubede alıcıya gönderilmeden önce gruplandırılır veya sıralanır. Etiketleme işlemi yapılarak ambalajlanır ve verilen adrese gönderilir. Davetiye, katalog, dergi veya broşür gibi tasnifleme gerektiren ürünler elleçlemeye örnek gösterilebilir.

Entegre Paketleme Sistemleri: Airmove yani şişirilebilir sistem ve köpük sistemi entegre paketleme sistem sürecidir. Airmove, yüksek paketleme gerektiren durumlarda ortamdaki hava kullanılarak pompa ile şişirilmiş yastık zinciri oluşturulur. Bu yöntem boşluk doldurmak için etkili bir yöntemdir. Köpük sisteminde ise poliüretan köpük yastık içine ürünler yerleştirilir. Hiç boşluk bırakmayan bu yöntem, nakliye sırasında sallanma riskini en aza indirir. Böylece ürünün hasara uğraması engellenmiş olur.

Paketleme Malzeme Satışı: paketlemede kullanılan koruyucu paketleme malzemelerinin satışını da yapan SPEX, ihtiyaç duyulan paketleme çeşitleri için sunduğu modern çözümlerle sektörde ilk tercihler arasındadır.

Ankara Paketleme Firması

Taşınmadan lojistiğe, kargo gönderiminde depolama ve son noktaya teslime kadar ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sunan SPEX, Ankara paketleme firması olarak sektörde önemli bir ihtiyaca cevap veriyor. Kullanılan ambalaj türünden paketleme malzemelerine, ambalajlama tekniğinden kaliteli işçiliğe kadar doğru ve güvenli bir paketleme yaparak firma prestijini arttırmaya yardımcı oluyor. Kaliteli üretim bir üretici için en önemli husustur. Standartlara uygun olarak üretilmiş olan bir ürünün aynı kalitede müşteriye ulaştırılması da ikinci en önemli husustur. Hatta ikisinden biri olmadan amaca hizmet tam anlamı ile gerçekleşmeyecektir. Ankara paketleme olarak profesyonel çözümler sunan SPEX, ürün ebatları ve yapısına uygun yaptığı paketleme hizmeti ile sorunsuz bir depolama ve nakliyenin gerçekleşmesini sağlıyor.

Ankara Paketleme Fiyatı

Paketleme fiyatını belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Paketlemenin nerede yapılacağı, ürün cinsi ve ebatları, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve yöntemleri fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır. Müşteriye özel paketleme fiyatları için SPEX ile iletişime geçebilir, paketleme ile uğraşmaksızın bunu işin ehline bırakabilirsiniz.