Ankara Patpat Naylon

Ankara Patpat Naylon

Patpat naylon (balonlu naylon), yapısındaki hava baloncukları ile adeta hava yastığı vazifesi görerek dışarıdan gelebilecek zararları engelleyen bir naylon ambalaj malzemedir. Elektronik eşya, kırılgan ürün ve mobilya gibi çizilme ve çökmelere karşı korunması gereken ürün ve malzemelerin depolama ve sevkiyatında etkili bir koruma sağlar.

Ankara Patpat Naylon Özellikleri

Genellikle şeffaftır ve plastikten üretilir

Hasar önleyici özelliği ile taşıma ve nakliyede kullanılır

Yapısındaki hava baloncukları ile etkili bir koruma sağlar

Hassas ve kırılgan malzemelerin hasarsız bir şekilde teslimini kolaylaştırır

Farklı renk, gramaj ve ebatlarda üretilebilir

Ekonomik bir ambalaj ve paketleme malzemesidir

Dolgu malzemesi olarak ta kullanılır

Elektriklenmeyi önler

Etkili bir yalıtım malzemesidir

Dayanıklı ve yüksek koruma özelliğindedir

Titreşim ve şok izolasyon özelliği ile elektronik eşyaların zarar görmesini engeller

Balonlu veya baloncuklu naylon, ürünlerin taşıma sırasında çarpma ve kırılma ya da delinmeye karşı korunmasını sağlayan bir ambalaj yöntemi olarak birçok sektörde ve alanda kullanılmaktadır. Patpat naylonla sarılan ürünler, eşyalar veya diğer malzemeler sevkiyat süresince sarsıntılardan etkilenmez ve herhangi bir hasara uğramaz.

Ankara Patpat Naylon Firması

Ankara’nın en büyük patpat naylon üreticilerinden biri olan SPEX, koruyucu paketleme çözümleri ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Kargo taşımacılığı ve paketleme hizmetlerinde müşterilere sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetlerle daima ilk tercihler arasında yer alıyor. Paketlemenin olmazsa olmazı olan patpat naylon, hassas ve kırılgan ürünlerde kullanıldığı gibi çizilmeye karşı, elektriklenme, nem ve rutubete karşı mobilya ve elektronik eşyaların paketlenmesinde de kullanılan bir malzemedir.

Ankara patpat naylon firması SPEX, müşteriye özel çözümleri ile sektörde profesyonel bir hizmet sunmaya devam ediyor. Polietilen malzemeli olan patpat naylonlar, müşteri beklentileri doğrultusunda farklı renk ve ebatlarda SPEX üretim tesislerinde üretilerek en hesaplı fiyatlarla müşterilere sunuluyor.

Ankara Patpat Naylon İmalatı

Patpat naylon, istenen renk ve ölçülerde farklı gramajlarda çeşitleri ile standart ve özel üretimi yapılan paketleme malzemesidir. Hammaddesi plastik olan patpat naylon veya diğer adı ile balonlu naylon, ambalajı yapılan ürünü dış etkilerden koruyan bir yapıdadır. Sevkiyat sırasında ürünün kırılma veya çizilmeye karşı korunması hasarsız bir teslim için son derece önemlidir. Halk dilinde pıt pıt naylon olarak ta bilinen patpat naylonun baloncuk boyutuna göre çeşitleri bulunur. Üretimde plastik hammadde ısıtılır ve siparişe göre planlanan baloncuk boyutuna göre ürüne son şekli verilir. Son derece işlevsel bir ürün olan patpat naylon birçok alanda kullanılmaktadır.

Ankara Patpat Naylon Kullanımı

Hava kabarcıklı yapısı ile hem esnek hem de dayanıklı bir koruyucu malzeme olan patpat naylonun kullanım alanı oldukça geniştir. Sadece koruyucu ambalaj malzemesi olarak değil, sert yüzeyleri yumuşatma amacı ile de kullanılır. Aynı zamanda etkili bir izolasyon malzemesidir. Elektronik eşya, beyaz eşya, cam, seramik, porselen ve daha birçok kırılgan ve çizilme riski olan ürünlerin depolanması ve nakliyesinde tercih edilir.

Hemen her endüstride kullanılan patpat naylon oldukça ekonomik bir ambalaj ürünüdür. Rulo halinde gönderilen malzemenin taşınması ve depolanması kolay olup fazla yer kaplamaz. Dayanıklılığı, esnek yapısı ve koruyuculuğu ile neme, toza, ıslanmaya ve darbelere karşı ürün ve malzemeleri en iyi şekilde koruyarak firma imajına katkıda bulunur.

Hasarsız bir sevkiyatla hem üretici firma hem de müşteri beklentileri karşılanmış olacak, firmaya olan güven artarken hedef müşteri kitlesinin artışına da patpat naylon katkıda bulunacaktır. İhtiyaca uygun patpat naylon üretimi ile ilk tercihler arasında olan SPEX, Ankara patpat naylon için güvenle başvurulacak bir firmadır.