Ankara Petek Panel Kutu

Ankara Petek Panel Kutu

Birçok sektörde kullanılan ve minimum maliyetle maksimum verim sağlayan petek panel kutu, yüksek mukavemette dayanıklı ambalaj malzemeleridir. Malzeme kalınlığına göre hafif ve ağır ürünlerin taşınıp depolanmasında kullanılmakta, katlanabilir özelliği ile fazla yer kaplamadan stoklanmaktadır. Taleplere göre baskılı-baskısız da üretilen petek panel kutu, petek görünümlü yapıda taşıma kapasitesi yüksek ambalaj malzemeleridir.

Petek Panel Kutu Ankara

Doğa dostu ve %100 geri dönüşümlü olan petek panel kutunun hammaddesi kâğıttır. Farklı kalınlıkta ve ölçülerde üretilebilir, müşteri isteği doğrultusunda özelleştirilebilir. Yüksek mukavemette Ankara petek panel kutu ihtiyacı olanların başvurduğu bir firma olan SPEX, kurulduğu günden bu yana sunduğu kaliteli paketleme ve ambalaj malzemeleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Petek panel kutu üzerine marka, logo veya ürün bilgisini baskı olarak uygulatabilir, firmanızı en iyi şekilde temsil edip reklamınızı yapacak kaliteli petek panel kutulara en ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Birbirinden kaliteli, dekoratif ve sağlam petek panel kutu çeşitleri için SPEX ile iletişime geçin, ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verecek ambalaj malzemelerini en uygun fiyatlarla satın alın.

Ankara Petek Panel Kutu Üretimi

Petek panel (Honeycomb), bal peteği görünümlü ve hafif yapıda son derece yüksek mukavemette bir ambalaj malzemesidir. Hafif yapıda olmasına rağmen ağır ürünler ve malzemeler güvenle paketlenip taşınmakta, hasarsız bir sevkiyatla ürünler müşterilere ulaştırılmaktadır. Hammaddesi kâğıt olan petek panel levhalar 50 x 140 cm standart ölçülerde her zaman SPEX Türkiye stoklarında mevcuttur. Petek panel kutu üretiminde profesyonel bir çözüm ortağı olarak daima müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, yüksek mukavemette ve özelleştirilebilir petek panel kutu için güvenle başvuracağınız bir adrestir.

Ortamda kirliliğe neden olmayan ve %100 dönüşümlü petek panel kutu üretiminde avantajlı fiyatları ile ilk tercihler arasında yer alan firmamız, gramajına göre hafif veya ağır malzemeler için farklı petek panel kutu üretimi ile tüm beklentileri karşılamaktadır.

Petek Panel Kutu Özellikleri

  • Yüksek mukavemette, hafif ve ağır malzemeler için uygun, sağlam ve kaliteli bir ambalaj malzemesidir

  • Ebat olarak müşteri taleplerine göre farklı ölçülerde ve baskılı-baskısız üretilebilir

  • Oluklu tabaka, taşınacak malzemeye uygun olarak bir veya daha fazla olabilir

  • Düşük maliyetli buna karşın yüksek performanslı hafif yapıda bir ambalaj malzemedir

  • Katlanabilir özellikte olan petek panel kutunun depolanması kolay olup fazla yer kaplamaz

  • Gramajına göre hafif veya ağır malzemeler için uygun şekilde üretilir

  • Taşıma, depolama, istifleme, düzenleme, kargo gönderiminde ve sevkiyatta en çok tercih edilen ambalaj malzemesidir

  • Fiyat performans olarak daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır

Yenilikçi Ar-Ge departmanı, deneyimli kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile Ankara ve çevresinde en çok tercih edilen firmalardan biri olan SPEX, pete panel kutu ihtiyacınızı en uygun fiyatlarla karşılayacağınız güvenilir bir firmadır.

Ankara Petek Panel Kutu Fiyatları

Ambalajlanacak ürünün ebatlarına uygun olması gereken petek panel kutular, müşteri taleplerine uygun bir şekilde farklı ölçülerde üretilmektedir. Ambalajlanacak, taşınacak veya depolanacak ürünün ağırlığına göre kutu kalınlığı da değişmektedir. Bu nedenle petek panel kutu fiyatları siparişe göre değişkenli gösterir. Malzeme kalınlığı, kutu ölçüsü, kutu üzerine marka veya logo baskısının uygulanıp uygulanmayacağı ve sipariş miktarı fiyatları belirleyen unsurlardır.

Bütçenizi zorlamayan avantajlı fiyatları ile memnun kalacağınız SPEX, kaliteli petek panel kutu çeşitlerini en ekonomik fiyatlarla satın alacağınız kurumsal bir firmadır. Standart özellikler yanında özelleştirilebilir petek panel kutu siparişlerinizi SPEX’e geçin, en kısa sürede pete panel kutu ihtiyacınızı karşılayın.