Ankara Petek Panel Üreticileri

Ankara Petek Panel Üreticileri

İngilizce karşılığı ” Honeycomb” olan petek panel, petek görünümlü yapısı ile hem son derece sağlam hem de hafif ve ekonomik bir ambalaj malzemesidir. Sahip olduğu avantajlarla birçok sektörde tercih edilmekte, kullanım kolaylığı ve ekonomik oluşu ile maliyetleri düşürmektedir. Taşıması kolay olan ve katlanabilir oluşu ile depoda istiflenerek fazla yer kaplamadan saklanan petek paneller yüksek dayanımda ambalaj malzemeleri olarak birçok farklı ürünün sevkiyatında kullanılmaktadır.

Petek Panel Üretimi Ankara

Ankara’da petek panel üreticileri arasında güvenilir hizmetleri ile adını duyuran SPEX, her ihtiyaca uygun karton petek panel için güvenle başvurulan bir adrestir. İster yurt içi ister yurtdışı sevkiyatlar için olsun, ürüne uygun ebatlarda ve kalınlıkta üretilen kaliteli ve ekonomik petek panel çeşitleri SPEX’ten temin edilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın ürün ve hizmet kalitesi her zaman beğenilmekte olup, güvenilir ve işinin ehli bir petek panel üreticisi arayanların ilk tercihleri arasındadır.

Kraft ve tesliner kâğıt malzemelerden ürettiğimiz petek paneller %100 geri dönüşümlü ve doğa dostu malzemelerdir. Karton kutu ve sandık imalatında kullanılmakta, özel kesim petek paneller sayesinde her çeşit ürün ve malzeme hasarsız bir şekilde adresine ulaştırılmaktadır. Baskı uygulaması, özel ölçüler veya et kalınlığı olarak tüm talepleri yerine getiren SPEX, 2013 yılından bu yana endüstriyel ambalaj malzemeleri ile kaliteli bir hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Ankara Petek Panel Firması

Ankara ve çevresi başta olmak üzere yurdun dört bir yanına ambalaj malzemeleri gönderen SPEX, petek panel kullanıcılarının her zaman memnun kaldığı kurumsal bir firmadır. Stokumuzda her zaman 150 x 140 cm ölçülerinde ve 2 cm kalınlığında petek panel levhalar mevcuttur. Farklı ölçülerde veya farklı kalınlıkta petek panele ihtiyacınız varsa firmamıza iletebilir, logo veya marka bilgisini baskı olarak uygulatabilirsiniz. Kaliteli bir ambalaj malzemesi olan petek paneller firma prestijini gözler önüne seren ve müşterinin firma hakkında olumlu şeyler düşünmesini sağlayan özelliklere sahiptir.

Isıya, neme ve darbelere dayanıklı petek panel ambalaj malzemeleri ile ürünleriniz her mesafede sorunsuz bir şekilde yerine ulaşacak, SPEX kalitesi her zaman farkını ortaya koyacaktır.

Petek Panel Tedarikçisi Ankara

Petek panele ihtiyacı olan firmaların tercihi olan SPEX, istenen genişlikte, kalınlıkta ve uzunlukta petek panelleri en uygun fiyatlarla satın alacağınız bir firmadır. Profesyonel bir çözüm ortağı olarak müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden ve beklentileri en iyi şekilde karşılayan firmamız, deneyimli ekibi ve sürekli kendini yenileyen kurumsal yapısı ile her zaman hizmetinize hazırdır.

Karton petek panel grubunda aradığınız tüm çeşitleri SPEX’te bulabilir, özel taleplerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Paketlemeyi, depolama, taşıma ve nakliyeyi en kolay hale getiren kâğıt petek panel, kutu ve sandık üretiminde kullanılan mükemmel özelliklere sahip bir ambalaj malzemesidir. Birçok sektörde ve alanda karşımıza çıkmakta olup, farklı ağırlıkta ve ebatta ürünlerin nakliyesinde tercih edilir. Fiyat performans olarak kalitesi ve ekonomik fiyatı ile karton petek panelleri SPEX’ten temin edebilir, ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde depolayıp sevk edebilirsiniz.

Isıl işlem ya dafumigasyon sertifikası istenmeyen petek panel ambalaj malzemeleri yurtdışı ve yurt içi sevkiyatlar için idealdir. Ambalaj, paketleme ve nakliye olarak ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri bir arada sunan firmamız, kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla alabileceğiniz güvenilir bir firmadır. Köklü geçmişi, kaliteli hizmetleri, deneyimli ekibi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve rekabetçi fiyatları ile SPEX her zaman hizmetinize hazırdır. Hemen siparişlerinizi bize iletin, ihtiyacınız olan ambalaj malzemelerini tek adresten satın almanın keyfini yaşayın.