Balonlu Naylon Ve Streç Filmler

Balonlu Naylon Ve Streç Filmler

Polietilen malzemeden üretilen balonlu naylon ve streç filmler, hassas ürünlerin çarpma, kırılma veya delinmeye karşı korunmasında kullanılır. Birinci kalite hammaddeden üretilmekte olup, son derece ekonomik bir ambalajlama yöntemidir. Eşyaların ve ürünlerin taşınması sırasında en önemli konu kırılma, çizilme veya diğer hasarlara karşı korunmasıdır. Müşteri memnuniyeti ve firma prestiji için son derece önemli olan güvenli sevkiyat, balonlu naylon ve streç film kullanımı ile gerçekleşir. Balonlu naylonla sarılan ürünler, sevkiyat sırasında yaşanan sarsıntı ve darbeler sonucu olası hasarı önlemekte mükemmeldir.

Balonlu Naylon

Balonlu naylon veya diğer adı ile baloncuklu naylon, kırılgan eşyaların sarıp sarmalandığı ve en güvenli şekilde ambalajlandığı ürünlerdir. Endüstride kullanım yanında ev taşımacılığında, mutfak eşyalarının ambalajında, hassas ürünlerin sevkiyatında ve günlük hayatta birçok eşyanın taşınmasında kullanılmaktadır. İngilizce karşılığı “Bubble wrap” veya “Air bubble wrap” olup, hava kabarcıklı dolgu malzemesidir. Hava kabarcıklı bölümler, sarılan ürünü dış etkilerden en güvenli şekilde koruyarak hasara uğramasını önler. Farklı boyutlarda ve ölçülerde üretilebilir ve müşteriye özel üretimlerle ihtiyaçlara en etkili şekilde cevap verir.

Plastik hammaddenin ısıtılıp kolayca şekil alması ile üretilen balonlu naylon, istenen parçalarda kesilerek sarma işlemi yapılır. Sadece sevkiyatta değil depolamada ve günlük hayatta çok fonksiyonlu olarak oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Sert yüzeyleri yumuşatan ve ısı yalıtımı olarak mükemmel bir kullanıma sahip olan pıt pıt naylon ihtiyaçlarında firmamız sektörde ilk tercihler arasındadır.

Streç Film

Streç naylon veya diğer adı ile streç film, dış etkilere karşı dayanıklı bir ambalaj malzemesidir. Plastiğin keşfi ile kullanılmaya başlanan streç film sayesinde ambalaj uygulamaları çok daha pratik ve güvenli bir hale geldi. Şeffaf paketleme denildiğinde ilk akla gelen ambalaj malzemesi olarak son derece geniş bir kullanım alanına sahip olan streç film, farklı micron kalınlıklarında üretilen bir paketleme malzemesidir. Müşteri talepleri doğrultusunda özel üretimler de yapan firmamız, kaliteli ve ekonomik streç film çeşitleri ile tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Endüstrilerin %90’ında streç film kullanılan günümüzde, nem, ıslanma ve tozlanmaya karşı steç film tercih ediliyor. Endüstriyel ambalaj malzemesi olup, ürün ve palet ambalajında ekonomik bir ambalaj malzemesi olarak çokça kullanılıyor. Ön germe dayanımı oldukça yüksek olan ürünlerimiz, elle veya makine ile sarılarak ürün muhafazasında fark yaratıyor.

Balonlu Naylon ve Streç Film Kullanımı

Hemen her sektörde tercih edilen balonlu naylon ve streç film, ürün ambalajı ve nakliyesini hem daha kolay hem de daha güvenli hale getiren ambalaj malzemeleridir. Esnek ve dayanıklı yapısı ile ürün hasarını önleyen balonlu naylon, ihtiyaca uygun ebatları ile firmaların tercihidir. Elastik yapısı ile ürün ambalajını kolaylaştıran streç film ise, neme, ıslanmaya ve toza karşı ürünleri koruyarak etkili bir ambalaj ve depolama sağlar.Paketlenen ürünler toza, darbelere, neme ve ıslanmaya karşı baonlu naylon ve streç filmle korunmaktadır.

Dayanıklı oluşu ve koruyuculuğu ile ambalaj sistemlerinde önemli bir yeri olan balonlu naylon ve streç film ihtiyaçları için firmamızla iletişime geçebilir, ürünlerinizi en güvenli ve en etkili şekilde ambalajlayıp depolayabilir ve nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz. Müşteriye özel ambalaj malzemelerini en hesaplı fiyatlarla tedarik etmek için sektörde her zaman ilk tercihler arasında yer alan firmamız hizmetinize hazırdır.