Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

En hızlı ve en güvenli taşımacılık kanalı olan havayolu kargo taşımacılığı, şehirlerarası ve ülkeler arası kargo nakliyatında önemli bir yere sahiptir. İthalat ihracat gönderiminde müşteri ihtiyaçlarına tek noktadan profesyonel çözümler sunan firmamız, güçlü iş ortakları ile kaliteli ve güvenilir bir havayolu kargo taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Havayolu Kargo Taşımacılığı Nedir?

Havayolu kargo taşımacılığı, bir ürün ya da malzemenin şehirlerarası veya ülkeler arası bir noktadan diğer noktaya havayolu ile taşınma işlemidir. SPEX; havalimanından havalimanına, havalimanından kapıya, kapıdan havalimanına veya kapıdan kapıya geniş çaplı hava kargo forwarding hizmetleri ile sektörde en çok tercih edilen firmalardan biridir. Firmamızın sunduğu kargo hizmetlerinden olan havayolu kargo taşımacılığı, müşterilere özel en uygun çözümlerle hızlı ve güvenli bir taşımacılık yöntemi olarak tercih edilmektedir.

Hava Kargo Hizmeti

Kargo taşımak için hızlı ve esnek bir yol olan hava kargo hizmeti, ithalat ihracat ürünlerinden proje taşımacılığına, numune ve evraktan kıymetli eşya taşımacılığına kadar müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yelpazesi geniş bir kargo hizmetidir. Dünyanın dört bir yanına havayolu kargo hizmeti sunan firmamız, lojistik işlemlerin en hızlı ve en güvenli şekilde yapıldığı bir firma olup alanında uzman ekibi ile her zaman hizmetinize hazırdır.

Eşya, malzeme, hammadde veya diğer ürünlerinizi hem hızlı hem de son derece güvenli şekilde havayolu kargo taşımacılık hizmeti alarak dilediğiniz şehir veya ülkeye gönderebilirsiniz. Mesafe fark etmeksizin kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız, ürünlerin müşterilere zaman kaybetmeksizin ulaşmasını sağlayarak her zaman müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Havayolu Kargo Taşımacılığının Avantajları

Büyük-küçük tüm firmaların ve bireylerin havayolu kargo taşımacılığını tercih etmesinin birçok nedeni bulunuyor. Pek çok avantaja sahip olan havayolu kargo taşımacılığı diğer taşıma yöntemlerine göre hem daha hızlı hem de daha güvenlidir. Karayolu veya denizyolunda nakliye günler hatta haftalar sürebilirken, havayolu ile gönderilen ürün veya malzemeler en geç birkaç gün içinde yeni adresine teslim ediliyor. Kargolar en doğru şekilde ambalajlanıp paketlendiğinden, özellikle kırılacak eşyalar bakımından çok daha emniyetli bir taşımacılık gerçekleşiyor.

Uçuşların ve kargoların firmalar tarafından anlık takip edildiği havayolu kargo taşımacılığı, gönderiler için belirtilen termin tarihinde ürünleri teslim etme garantisi veren bir taşıma şeklidir. Ekonomik, hızlı ve güvenilir servislerimiz hizmetinizde olup, havayolu kargo şirketleri arasında SPEX kargo taşıma firması olarak her geçen gün mutlu müşteri sayımızı arttırıyoruz.

Havayolu Kargo Taşımacılığında Hazırlana Evraklar

Kişi ve kurumların haklarını koruyan belgeler havayolu kargo taşımacılığında da istenmektedir. Bunlar; havayolu kargo taşıma senedi, havayolu konşimentosu (ana konşimento), ara konşimento, kargo transfer manifestosu, kargo muhasebe bildirisi, kargo hasar raporu, kargo manifestosu, kargo masraf düzeltme bildirgesi ve teslim bildirisidir. Günümüzde havayolu ile kargo gönderimi hızlı ve güvenli oluşu ile adeta bir ihtiyaç haline gelmiş olup, eksiksiz hazırlanan evraklarla her iki tarafın da haklarının gözetildiği bir taşıma şeklidir.

Havayolu Kargo Taşımacılığında Fiyatlandırma

Şehirlerarası ve uluslar arası kargo taşımacılığında havayolu kargo taşımacılığı önemli bir yere sahiptir. Hem hızlı hem de pratik bir transfer yöntemi olup, ürünleriniz firmamız tarafından dünyanın dört bir yanına dilediğiniz adrese gönderilir. Profesyonel bir çözüm ortağı olan firmamız, havayolu kargo taşımacılığında fiyatlandırma olarak güvenle başvuracağınız bir firmadır. Müşterilere sunduğu hizmetleri her geçen gün bir adım ileriye taşıyan SPEX, ekonomik fiyatları, kaliteli hizmetleri ve uzun vadeli çalışma planları ile sektörde ilk tercihler arasındadır.

teklif al