ihracat Sandığı Ankara

ihracat Sandığı Ankara

Uluslararası standartlara ve düzenlemelere uygun üretilen ihracat sandığı, ısıl işlem görmüş sağlam ve kaliteli sandık çeşididir. Depolama, paketleme ve sevkiyatta sorunsuz bir iş süreci için tercih edilir. Minimum maliyetle maksimum verim sağlayan ihracat sandığı, baskılı-baskısız ve paletli-paletsiz çeşitleri ile müşteriye özel üretilen sandık modelleridir.

Birbirinden şık ve kaliteli ihracat sandık çeşitleri ile adından söz ettiren SPEX, en güvenli ve en etkili ambalajlama sistemleri için her zaman hizmetinize hazırdır.

Ankara İhracat Sandığı

Uluslararası ticarette ürünün korunması, nakliyesi ve sevkiyatında kullanılan ihracat sandığı, ihracat yapan firmaların kullandığı bir ambalaj malzemesidir. Güvenli nakliye için tercih edilmekte olup, uluslararası standartlara uygunluğu ile ön plandadır. Ağır yük taşımacılığında kalitesi ve sağlamlığı ile tercih edilen ihracat sandığı, ambalajlanan ürünün bozulma veya hasara uğrama riski olmayan bir sandık çeşididir.

Sektörde Ankara ihracat sandığı denildiğinde ilk akla gelen firma olan SPEX Türkiye, 2013 yılından bu yana ihracat sandığı tedariki ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan bir firmadır. İhracat sandıkları firma saygınlığını gözler önüne seren, firma markası veya logosunun basılı olduğu, paletli-paletsiz tercih edilen sandık modelleridir. Estetik görünümü hemen dikkat çeker. Kaliteli ve sağlam yapıda olup sınır ötesi sevkiyatlar için uygundur. Isıya, neme ve rutubete karşı içindeki malzemeyi en etkili şekilde korur. %100 geri dönüşümlü olan ihracat sandığı tamamen doğa dostudur.

Ankara İhracat Sandığı Üretimi

Sağladığı avantajlarla oldukça çok sektörde tercih edilen ihracat sandığı, taleplere göre farklı ölçülerde de üretilebilen bir ambalaj malzemesidir. Ambalajlanacak ürüne göre istenen kalitede, sağlamlıkta ve ebatlarda üretilebilir. Ürünleri bir arada tutmada, sınır ötesi sevkiyatta, depolama ve nakliyede yüksek performanslı oluşu ile tercih edilir.

Ankara ihracat sandığı üretimi ile ön planda olan SPEX, uluslararası standartlara uygun ısıl işlemli ihracat sandığı satın alabileceğiniz güvenilir bir firmadır. Sorunsuz bir sevkiyat ve gümrükleme için ihracat sandığı tercih edilmekte, ihraç edilen ürünlere uygun ahşap sandık çeşitleri her ihtiyaca cevap vermektedir.

Ankara İhracat Sandığı Çeşitleri

Isıl işlemli üretilen ihracat sandığı, uluslararası standartlarda üretilen gümrük mevzuatına uygun ambalaj malzemesidir. Ağır ve hassas malzemelerin sevkiyatından büyük-küçük her çeşit malzemenin sınır ötesine taşınması için ihracat sandığı tercih edilmektedir. Paletli-paletsiz çeşitleri olan ihracat sandıklarının firma logosunun basıldığı çeşitleri de bulunmaktadır. Ürün bilgisi veya marka baskısı ile taleplere uygun farklı formlarda üretilebilir. Standart ölçülerde üretilmekte olup, firmaya özel farklı ölçülerde de üretimi yapılmaktadır.

Her çeşit ihracat sandık modeli ile tüm ihtiyaçlara cevap veren SPEX, en uygun fiyatlarla en kaliteli ve en sağlam ihracat sandığı modelleri bulacağınız bir firmadır. İşletmenizi en iyi şekilde temsil eden ihracat sandıkları için doğru adrestesiniz.

Ankara İhracat Sandığı Fiyatları

Değişen ihtiyaçlara göre farklı ebatlarda ve kalitede üretilen ihracat sandıklarının fiyatları da değişmektedir. Kereste fiyatlarına, sandık ebatlarına ve tedarikçiye göre değişen en uygun ihracat sandığı fiyatları için SPEX Türkiye ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteriye özel ihracat sandığı çözümleri ile güvenilir bir hizmet sunan firmamız, siparişlerinizi zamanında teslim eden ve fiyat performans olarak her zaman ilk tercihler arasında olan kurumsal bir firmadır.

Ürün kalitesine, kalınlık ve ebatlara göre değişen fiyatlarla müşterilere sunulan ihracat sandıkları ambalajlanacak malzeme hacmine göre özel olarak üretimi yapılan malzemelerdir. Standart ihracat sandıkları ile özel üretim ihracat sandığı fiyatları farklıdır. İhtiyacınıza uygun ihracat sandıkları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilir, kaliteli ambalaj malzemelerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.