Kafes Sandık Üretimi

Kafes Sandık Üretimi

Ahşap malzemeden üretilen kafes sandık, kafes formunda görünümü ile blok halinde ürün transferinde tercih edilen bir sandık çeşididir. Ahşap sandık ve palet çeşitleri ile sektörde ihtiyaç duyulan ambalaj malzeme taleplerine en etkili şekilde cevap veren SPEX, 2013 yılından bu yana giderek büyüyen müşteri portföyü ile güvenle başvuracağınız bir adrestir.

Ahşap Sandık ve Palette Kaliteli Üretim Zamanında Teslim

Avrupa standartlarında üretilen ahşap ihracat sandığı başta olmak üzere ahşap sandık ve palet çeşitleri ile depolama ve nakliyede fark yaratan SPEX Türkiye, çevre dostu ambalaj malzemeleri ile güvenle başvuracağınız bir ambalaj firmasıdır. Endüstriyel ambalajlamada en çok kullanılan ürünlerden biri olan ahşap palet sandık, ürün cinsine ve nakliye şekline uygun olarak farklı ebatlarda ve tasarımda üretilmektedir. İhracatta önemli bir yeri olup, estetik görünümü ve kalitesi ile kullanım alanı oldukça geniştir.

Kontraplak ve karkas sandık çeşitleri ile SPEX Türkiye; depo, atölye, ev ve ofis ortamında kullanıma uygun ahşap sandık modelleri için güvenle başvurulacak bir adrestir.

Ahşap Sandık İmalatı

Ekonomik ve sağlam bir ambalaj malzemesi olan ahşap sandık modelleri ve çeşitleri, depolama ve nakliyenin sorunsuz yapılmasında işlevselliği ile tercih edilmektedir. Farklı ölçülerde, baskılı-baskısız, paletli-paletsiz, şekil, kapak ve çerçeve olarak ihtiyaca uygun üretilen ahşap sandık, diğer ambalaj malzemelerine göre son derece dayanıklı ve estetiktir. Kontraplak ve karkas sandıklar Avrupa standartlarında ısıl işlemli üretilmekte olup pürüzsüz yüzeyi ile temizliği kolaydır.

Suya ve neme dayanıklılığı ile uzun süreli depolama ve uzak nakliye mesafesinde sorunsuz bir ambalajlama imkânı sunan ahşap sandık ve palet, güvenli taşıma ve depolama için mükemmel bir çözümdür. Müşteri taleplerine göre ahşap sandık ölçüleri değiştiğinden fiyatlar da değişmektedir.

Ahşap Sandık Yapımı Ankara

Taşıma ve nakliye sektöründe özellikle yurt dışı sevkiyatlarda ürün aktarımı söz konusudur. Bu uzun süreçte kullanılan palet ve sandıkların kaliteli olması son derece önemlidir. Kaliteli demek, dayanıklılık, ihracat prosedürüne uygunluk ve görsel olarak estetik özelliklere sahip olması demektir. Ürün güvenliğini üst seviyelere çıkaran ahşap sandık ve paletler, ahşap ihracat ambalaj malzemesi olarak güvenilir tedarikçilerden alınmalıdır.

Endüstriyel standartları karşılamada kaliteli hizmetleri ile rakiplerini geride bırakan SPEX, standart ahşap palet ve sandık yanında özel ölçülerde ve standart dışı tasarımlarda sandık ve palet talep edebileceğiniz tecrübeli bir firmadır.

Ahşap Sandık ve Palet Avantajları

Hem ekonomik hem de sağlam ve dayanıklı bir ambalaj malzemesi olarak birçok sektörde tercih edilmektedir

Fiyat performans ürünü olup yurt içi ve yurt dışı depolama ve nakliyede kullanılan bir ambalaj malzemesidir

Dayanıklılığı ile uzun süre kullanılabilir

Neme, ısıya ve olumsuz dış etkilere karşı son derece dayanıklıdır

Estetik görünümü ile firma imajını olumlu etkiler

Geri dönüşümlü bir malzeme olarak doğa dostudur

Ulusular arası standartlarda üretilir

Dayanıklı, çok amaçlı, kolay temizlenen ve firma prestijini gözler önüne seren bir ambalaj malzemesi olarak tercih edilmektedir.

Ahşap Sandık Palet Fiyatları

İhracat ve iç piyasaya yönelik ahşap sandık ve paletlerde seçenekler oldukça çeşitli olup fiyatlar ürüne göre değişmektedir. İhtiyacınız olan ahşap sandık ve paletler için firmamıza siparişlerinizi geçebilir, yüksek dayanıklılıkta şık ve kaliteli ahşap sandıklara en hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.  Ahşap sandık, palet ve kafes sandık fiyatları hakkında bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilir, sipariş miktarı, ebatlar ve ürünün diğer özelliklerine göre değişen fiyatlar hakkında bilgi sahibi olarak güvenle siparişlerinizi geçebilirsiniz.

Zamanında ve kaliteli ambalaj malzemesi teslimatı ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, birçok sektörde onlarca firmanın tercihi olarak güçlü referanslara sahip kurumsal bir firmadır.