Karton Köşebent Malzemeleri

Karton Köşebent Malzemeleri

Koruyucu ambalaj malzemelerinden biri olan karton köşebent, koli içine konulan malzemelerin ve kolilerin hasara uğramasını engelleyen bir malzemedir. Köşe ve kenar koruyucu bir malzeme olarak kullanım alanı oldukça geniştir.

Karton Köşebent Nedir?

Boy uzunluğu, kanat genişliği ve kalınlığı farklı üretilebilen, ürün köşe ve kenarlarının hasara uğramasını engelleyen, hammaddesi kâğıt olan %100 geri dönüşümlü koruyucu bir ambalaj malzemesidir. Karton köşebent kullanılan ürünler kargoya verildiğinde sevkiyat süresince olası bir hasara karşı korunmuş olur. Paketleme, depolama ve nakliye süresince ürün kenarları ve ürünün kendisi darbelere karşı en etkili şekilde korunmuş olur. Standart ölçüler yanında taleplere göre karton köşebent ölçüleri değişmektedir.

 

Karton Köşebent Ankara

“L” şeklinde bir yapıya sahip olan karton köşebent; köşe ve kenar korumada, palet yükünün dayanıklılığını arttırmada, ambalajlanan yükün nakliye sırasında dağılmasını engellemede son derece etkili bir malzemedir. Koli içinde ve aynı zamanda koli dışında kullanılarak ambalajlanmış ürünlerin hasarsız bir şekilde yeni adresine ulaşmasına yardımcı olur.

İstenen ölçülerde ürettiği köşebent çeşitleri ile karton köşebent Ankara olarak her zaman kaliteli bir hizmet sunan SPEX, ürünlerinizi ezilme, dağılma ve çökmeye karşı koruyan hafif ve dayanıklı karton köşebentleri en uygun fiyatlarla satın alacağınız bir firmadır.

Karton Köşebent Üreticileri

Ankara’dan tüm Türkiye’ye ve sınır ötesine karton köşebent satışı yapan SPEX, amacına en etkili şekilde hizmet eden ürünleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan bir firmadır. Yükü dış darbelere karşı koruyarak ezilme ve çökmeyi engelleyen karton köşebent, koli içinde ve dışında yatay ve dikey olarak kullanılan bir malzemedir. Özellikle çemberlenerek kolilenen veya paletlenen malzemelerin çember tarafından zedelenerek parçalanmasını engeller. Kenarları veya köşeleri nakliye sırasında ezilmiş bir gönderiyi alan müşteri için durum oldukça rahatsız edicidir. Kolinin hasara uğraması içindeki ürünün de hasara uğramış olabileceği düşüncesini akla getirir. Müşteri gözünde göndericiye olan güven sarsılır ve firma imajı olumsuz etkilenir.

Ankara’da karton köşebent tedarikçisi arıyor ve güvenilir bir firmadan karton köşebent satın almak istiyorsanız, 2013 yılından bu yana kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile ilk sırada yer alan SPEX aradığınız adrestir.

Karton Köşe Koruyucu Ankara

Marka bilinci oluşturmada ve firma prestijini arttırmada en etkili koruyucu ambalaj malzemelerinden biri olan karton köşe koruyucu, gönderilerin hasarsız bir şekilde teslim edilmesinde işlevselliği ile tercih edilen bir malzemedir. Müşteri gözünde firma hakkında olumlu düşüncelerin oluşması kolinin hasarsız bir şekilde teslim alınması ile alakalıdır. Kenarları çökmüş, köşeler yırtılmış veya hasara uğramış bir paketi teslim alan birinin firma için olumlu şeyler düşünmesi beklenemez. Ambalajlanan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun, paketlemenin kötü olması hayal kırıklığı yaratır. Sadık müşteriler edinme ve hedef müşteri kitlesine ulaşmada etkili olan karton köşe koruyucularla artık üretici firmalar hasarsız bir teslimat yaparak her zaman müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Yüksek dayanımda, kaliteli ve ekonomik fiyatlı koruyucu ambalaj malzemeleri ile kaliteli bir hizmet sunan SPEX, karton köşe koruyucu Ankara firması olarak her zaman güvenle başvuracağınız bir adrestir. Firmamızla iletişime geçerek ürün detayları hakkında bilgi alabilir, ihtiyacınıza uygun karton köşebentle müşterilerinize hasarsız bir şekilde ürünlerinizi ulaştırabilirsiniz.

Karton Köşebent Fiyatları

Karton köşebent fiyatları malzemenin enine, boyuna ve kalınlığına göre değişmektedir. Standart karton köşebent fiyatları ile üzerinde firma logosu veya markanın basılı olduğu karton köşebent fiyatları da değişmektedir.

İhtiyacınız olan karton köşebent fiyatları için SPEX ile iletişime geçebilir, yüksek dayanımda kaliteli ve hafif karton köşebentleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.