Korozyon Önleyici Paketleme (Deniz Aşırı Paketleme)

Korozyon Önleyici Paketleme (Deniz Aşırı Paketleme)

Koruyucu paketleme çözümlerinden biri olan korozyon önleyici paketleme, deniz aşırı paketleme olup ürünleri korozyon ve paslanmaya karşı koruyan bir paketleme şeklidir. Ürünlerin uzun bir süre kötü hava koşullarından korunması gereken durumlar için idealdir.

Deniz Aşırı Paketleme (Seaworth)

Metal korozyonunu önlemeye yönelik bir paketleme şekli olan deniz aşırı paketleme, ürünlerin paslanmaya karşı korunmasını sağlamaktadır. Uzun mesafeli sevkiyatlarda iklim koşulları değişir. Deniz aşırı nakliyede ambalaj ve paketleme son derece önemli olup değişen iklim koşulları ve hava şartlarının dikkate alınması gerekir. Ürünlerin hasarsız bir şekilde sevk edilmesi için son derece önemli olup, hasar sonrası ortaya çıkacak ekstra maliyetler de önlenmiş olur.

Ticari ilişkilerin desteklenmesi ve müşteri memnuniyeti için fonksiyonelliği ile uygulanan deniz aşırı paketleme, deniz aşırı sevkiyatlarda nem ve rutubete karşı mükemmel bir koruyucu paketleme şeklidir.

Korozyon Önleyici Paketleme Ankara

Metal korozyonla mücadele deniz aşırı sevkiyatta en önemli unsurlardan biridir. Ürünlerin paslanmadan yeni adresine ulaşması müşteri memnuniyeti için önemli olup üretici firmanın ekstra maliyetlerle karşılaşmaması için de dikkat edilmesi gereken bir konudur. Uzun mesafeli lojistikte korozyon önleyici paketleme ile sorunsuz bir sevkiyat yapılmaktadır. Değişen hava koşulları ve gemilerle yapılan sevkiyatlar taşınan malzemelerin olumsuz hava koşullarından etkilenmeden sevk edilmesi ihtiyacını doğurmuştur. Paketleme ve ambalaj sistemlerinin gelişmesi ile deniz aşırı sevkiyatlar sorunsuz hale gelmiş, korozyon önleyici paketleme yöntemleri ile ürünler ilk günkü kalitesinde adreslerine ulaşmıştır.

Korozyon önleyici paketleme yöntemleri, ambalaj ve ambalaj sistemleri ile kaliteli bir hizmet sunan SPEX Türkiye, uluslar arası sevkiyatlarda korozyon önleyici paketleme için güvenle başvurulan bir adrestir.

Güvenilir Deniz Aşırı Paketleme Sistemleri

İster yakın ister uzak mesafeli olsun, sevkiyatlarda amaç ürünlerin hasarsız ve sorunsuz bir şekilde yerine teslim edilmesi gerektiğidir. Müşteri memnuniyeti ve firma prestiji için özellikle deniz aşırı sevkiyatta metal malzemeler için korozyon önleyici paketleme şekli tercih edilir. Metal korozyonla mücadele kullanılan kaliteli ambalaj malzemeleri ile SPEX Türkiye, 2013 yılından bu yana sunduğu koruyucu ambalaj malzeme hizmeti ile sektörde ilk tercihler arasındadır.

Metal korozyonla mücadelede yüksek performanslı ambalaj malzemeleri kullanılır. Bunlar moleküler paslanmayı önleyen malzemeler olup metal yüzeyi koruyucu bir tabaka gibi sarar. Böylece metal ürün yüzeyi korozyona ve paslanmaya karşı en etkili şekilde korunur. Su geçirmez, hava ile teması kesen ve olumsuz dış etkilere karşı ürünü en iyi şekilde koruyan korozyon önleyici paketleme malzemeleri ve paketleme sistemleri için SPEX Türkiye’ye başvurabilirsiniz.

Deniz Aşırı Paketleme Ankara

Volatile corrosion inhibitör ya da kısaca VCI korozyon önleyici paketleme malzemelerini ifade etmektedir. VCI özellikli ambalaj malzemeleri ambalajlanan ürünü korozyona ve paslanmaya karşı korur. Deniz aşırı sevkiyatta pas ve korozyon tehlikesi olup iklim değişikliği ve mesafe uzaklığı korozyon riskini arttırır. Uzak mesafelere sevkiyatı sorunsuz hale getiren deniş aşırı paketleme sistemleri, sarıldığı metal malzemeleri koruyarak olası korozyon riskini ortadan kaldırır.

VCI torbalar ve ambalaj malzemelerin metal yüzeyleri en etkili şekilde sarıp koruması en önemli özelliğidir. Neme, oksijene ve diğer aşındırıcı elementlere karşı ürünü en iyi şekilde koruyarak korozyonu durdurur. Metal malzemelerin sevkiyatında tercih edilen deniz aşırı paketleme malzemeleri ile SPEX, VCI torba ve kâğıt ambalaj malzemeleri için güvenle başvuracağınız bir adrestir. Paslanma ve korozyona karşı sorunsuz bir ambalaj sistemi ile müşteri memnuniyeti sağlamak istiyorsanız, SPEX Türkiye’nin kaliteli ve güvenilir koruyucu ambalaj hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.