Masuralar

Masuralar

Farklı ebatlarda ısıya ve suya dayanıklı silindirik karton masura üretimi yapan firmamız, kurulduğu günden bu yana her geçen gün artan kalite ve özveri hassasiyeti ile hizmet sunmaya devam ediyor. Geniş ürün yelpazemiz ve Avrupa standartlarında üretim kalitemizle her geçen gün mutlu müşteri sayımız artıyor.

Karton masura, boy ve ebat kalınlığı müşteri taleplerine göre değişen ve siparişe göre özel üretimi yapılan bir üründür. Birçok sektörde kullanılmakta olup, ana malzemenin içinde yer alarak üretime adeta yön verir. Makara veya rulo olarak ta bilinen masura, diğer makara çeşitlerine göre ekonomik oluşu ile tercih edilir.

Masura Üretimi

Karton masura denildiğinde yaşamın her alanında onlarca çeşit masura görüyoruz. Masura, özellikle tekstil sektöründe tercih edilen bir malzeme olup, farklı ebatlarda üretimi yapılan bir üründür. Ekonomik oluşu, insan sağlığına herhangi bir zararının bulunmayışı ve ürünlerin en doğru formda nakliyesini sağlama özelliği ile üzerine kumaş ve iplik sarımı başta olmak üzere birçok alanda kullanılır.

Karton masuralar karton rulo, kâğıt boru, miğfer boru veya kâğıt rulo olarak ta tanımlanır. Temizlik kâğıtları, ambalaj, kumaş, deri, iplik, alüminyum folyo, , koli bandı, streç ve naylon gibi malzemelerin sarılarak ambalajlanması ve taşınıp depolanmasında kullanılmaktadır. Her sektör için kağıt masura üretimi yapan firmamız, ürün muhafazasını güçlendiren kaliteli masura çeşitleri ile tercih edilmektedir.

Renk, ebat, çap ve et kalınlığı olarak istenen özelliklerde üretilen karton masura, ısıya ve suya dayanıklı ürünler olarak özel üretimi de yapılan malzemelerdir. Müşteri taleplerine göre üzerine baskı da uygulanabilir. Farklı ölçü ve mukavemette masura üretimi yapan firmamız, yüksek joule değerinde, ağır sarımlara dayanıklı, yüksek devir ve metrajları sorunsuz karşılayan masura üretimi ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir.

Karton Masura Özellikleri

 • Düşük maliyetli bir ambalaj malzemesidir
 • Sarıldığı ürünün doğal yapısına zarar vermez
 • Çevre ve doğa dostu olup %100 geri dönüşümlüdür
 • Kullanım alanı oldukça geniştir
 • İstenen renk ve ebatlarda üretilebilir, üzerine firma markası veya logosu baskı yapılabilir
 • Çap ve et kalınlığı olarak müşteri beklentilerine uygun üretim yapılır
 • Yüksek joule değerindedir
 • Ağır sarımlara dayanımı yüksek olup ürünün sorunsuz taşınıp depolanmasını sağlar
 • Yüksek devir ve metrajlarda sorunsuzdur
 • Isıya ve suya dayanıklıdır ve formu bozulmaz
 • Hijyenik koşullarda üretilmekte olup insan sağlığına zararı yoktur
 • Taleplere göre özelleştirilebilir istenen ebat ve renklerde üretilebilir
 • Kokusuz olup ürüne herhangi bir koku geçişi yoktur
 • Kullanımı kolay ve pratiktir
 • Hafif oluşu ile nakliye maliyetlerini düşürmede etkilidir

Sarılarak üretilen karton masura, üretimlerin görünmez ama aynı zamanda vazgeçilmez bir elemanıdır. Ürünlerin kolay taşınması, formunun bozulmadan muhafaza edilmesi ve düzgün bir şekilde depolanmasında önemlidir. Son teknoloji makinelere ürettiğimiz karton masura çeşitlerimiz, ürünlerini bobin üzerine saran ve silindirik ambalajla muhafaza eden tüm firmaların ilk tercihidir.

Karton Masura Fiyatları

Sektörden sektöre veya kullanım alanına göre karton masuralar çeşitlenmektedir. Ebat, çap, et kalınlığı, renk veya baskı olarak karton masura yelpazesi çok geniştir. Bu nedenle karton masura fiyatları talepler doğrultusunda değişmektedir. Verilen sipariş miktarı da fiyatları belirlemekte olup, sınırlı sayıdaki bir siparişle yüksek miktarlardaki siparişlerde fiyatlar miktar arttıkça düşmektedir.

Fiyat bilgisi, örnek karton masura talebi ve merak ettiğiniz diğer detaylar için bizimle iletişime geçebilir, ihtiyacınıza uygun masuraları zamanında ve en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.