Mukavva Ambalaj Kutusu Ankara

Mukavva Ambalaj Kutusu Ankara

Günlük yaşamda sıkça karşımıza çıkan mukavva ambalaj kutusu, en çok kullanılan ambalaj malzemelerinden biri olarak hemen her sektörde tercih ediliyor. Genelde küp veya dikdörtgenler prizması şeklinde üretiliyor ve çok amaçlı bir ambalaj malzemesi olarak hayatı kolaylaştırıyor.  Baskılı-baskısız mukavva ambalaj kutu çeşitleri ile bireysel ve kurumsal müşteri taleplerine en hızlı ve en etkili şekilde cevap veren SPEX, kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile sektörde ilk tercihler arasında yer alıyor.

Mukavva Ambalaj Kutusu İçin Profesyonel Çözüm

Üretimi tamamlayan bir aşama olan ambalaj, ürünün tüketiciye hasara uğramadan ulaşmasını sağlayan bir paketleme şeklidir. Ürün cinsine göre kutu içi dolgu malzemeleri ile de desteklenen mukavva kutu, kolayca üç boyutlu hale gelen ve kullanılmadığında depoda fazla yer kaplamayan bir ambalaj malzemesidir. Katlanabilen ve kilitlenen mukavva kutularla ürünler dış etkilere karşı korunmuş ve depoda düzenli bir şekilde muhafaza edilmiş olur. Her çeşit mukavva kutu talebine cevap veren SPEX, mukavva ambalaj kutusu Ankara olarak tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Güvenilir bir tedarikçi ile çalışmak ve istikrarlı bir şekilde karşılıklı memnuniyet sağlamak isteyenler, mukavva kutu başta olmak üzere birçok ambalaj malzemesi için SPEX Türkiye ile çalışmayı tercih ediyor.

Mukavva Kutu İmalatı

Hem ekonomik hem de etkili bir ambalaj çözümü olan mukavva kutu, standart ölçülerde stoklarda hazır bulundurulan, özel üretimleri de yapılan ambalaj malzemeleridir. Alanında tecrübeli ekibi ile 2013 yılından bu yana hizmet sunan firmamız, istenen ölçülerde ve görsellikte mukavva kutu imalatı yapan kurumsal bir firmadır.

Üretimde ilk olarak ölçülere uygun presleme yapılır ve koli kapama şekline göre katlama izleri oluşturulur. Koli ölçülerine uygun kesim, alt-üst kapama payı ve kalınlık üretimde baz alınan noktalardır. Mikro kaliteyi belirleyen unsur kolinin tek oluklu veya çift oluklu oluşu ile alakalıdır. Ambalajlanacak ürüne göre istenen mukavemet değeri farklıdır. Taşınacak veya depolanacak ürün ya da eşyanın ağırlığı koli kalitesini belirlemektedir. Gıda sektöründe neme, suya veya rutubete dayanıklılığı arttırmak için koli içi ve dışı kraft kaplanır. Kullanım alanı son derece geniş olan mukavva kutu, taşıma ve depolamayı kolaylaştırma özelliği ile tercih edilmektedir.

Karton Kutu Ambalaj Ankara

Karton kutu veya koliye ihtiyacı olanların düzenli olarak sipariş verdiği ve karşılıklı memnuniyetin oluştuğu firmalar arasında ilk sırada yer alan SPEX, ürünün zarar görmesini engelleyen kaliteli karton kutu ambalaj malzemeleri ile popülerdir. Alanında uzman ve güvenilir bir ambalaj firması arıyorsanız, daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara’da ve tüm Türkiye’de paketleme ve ambalaj malzemeleri için tercih edilen firmamız, mukavva ambalaj kutusu çeşitleri ve müşteriye özel ambalaj çözümleri ile eksiksiz hizmet alacağınız bir firmadır. Güvenilir, işinin ehli ve fiyat politikası olarak bütçenize uygun bir ambalaj firması arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Mukavva Kutu Fiyatları

Tek kullanımlık olmayan, teslimat sonrası tekrar-tekrar kullanılabilen kaliteli mukavva kutular, çok amaçlı ambalaj malzemeleri olarak hayatın her alanında karşımıza çıkıyor. Büyük-küçük farklı ebatlarda ve kalınlıkta üretilen mukavva ambalaj kutusu, kalitesine ve ebatlarına göre farklı fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. Koli kalitesini belirleyen, ambalajlanacak ürün ağırlığı olup fiyatlar da koli kalitesine, ebatlara ve sipariş miktarına göre değişmektedir.

En ekonomik fiyatlarla en kaliteli ambalaj malzemelerini bulacağınız SPEX Türkiye, paketleme ve ambalaj hizmetleri ile bireysel ve kurumsal tüm müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Standart veya özel üretim mukavva ambalaj kutu fiyatları için firmamızla iletişime geçebilir, kaliteyi en uygun fiyatlarla satın almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.