Özel İhracat Sandığı Üretimi

Özel İhracat Sandığı Üretimi

Taşıma kapasitesi olarak diğer ambalaj malzemeleri içerisinde en yüksek taşıma kapasitesine sahip olan ihracat sandığı, standart ölçülerde ve müşteriye özel farklı ölçülerde üretilen bir sandık çeşididir.

İhracat Sandığı Nedir?

İhracat sandığı, ihracat yapan üretici firmaların ürünlerini dünyada farklı bir adrese güvenle ulaştırmak için tercih ettikleri en güvenli ambalajlama sistemidir. Ağır veya hafif yük taşımacılığında avantajları oldukça yüksektir. Ambalajlama tekniği olarak son derece sağlam olup, ambalajlanan ürünün hasara uğrama riski yok denecek kadar azdır.

Özel İhracat Sandığı Ankara

Standart ölçüde imal edilen ihracat sandıkları yanında özel ölçülerde de ihracat sandığı üreten SPEX Türkiye, profesyonel ambalajlama çözümleri ile güvenle başvurulan bir adrestir. Isıl işlemli özel ihracat sandığı, Avrupa standartlarında ve ihracat yönetmeliğine uygun üretilmektedir. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı ahşap ihracat sandıkları, kontraplak ve karkaslı çeşitleri ile firmamızdadır. Uzun mesafe sevkiyatlarda sorunsuz bir nakliye için ihracat sandığı tercih edilmekte, ambalajlanan ürün ve malzemeler mesafe ve zaman tanımaksızın sorunsu bir şekilde yeni adresine ulaştırılmaktadır.

Suya ve neme karşı dayanıklı olan ihracat sandığı, paletli-paletsiz çeşitleri ile müşterilere özel üretilir. Sandık üzerine firma logosu veya marka baskısı uygulanabilir. Yine sandık üzerinde ürün bilgisi de yer alabilir. Tüm bu detaylar üretim ve fiyatı etkilemekte olup müşteri taleplerine göre değişir. Kaliteli ihracat sandıklarını en hesaplı fiyatlarla SPEX Türkiye’den temin edebilir, ürünlerinizi hasarsız bir şekilde yurtdışına ihraç edebilirsiniz.

Özel İhracat Sandığı Üretimi

İhracat sandığı üretimi birçok yönden profesyonellik isteyen bir iştir. İhracat sandığı ısıl işleme tabi tutulur ve ihracat yönetmeliğine uygun özelliklerde üretilir. %100 geri dönüşümlü ihracat sandıkları sağlamlığı ile tekrar kullanılmakta, içerisindeki malzemeyi en iyi şekilde muhafaza ederek dış etkilere karşı korumaktadır. Kontraplak ve karkaslı ihracat sandıklarının hammaddesi ahşap olup tamamen doğa dostudur. Ürünleri dış etkilere karşı korumada sağlam yapısı ile yüksek performanslıdır. Uzun mesafelerde sarsıntı ve dış etkilere karşı koruma özelliği çok iyidir. Güvenli ve hasarsız bir yurt dışı sevkiyatı için ihracat sandığı olmazsa olmaz bir ambalaj malzemesidir.

Yüksek performanslı, şık, kaliteli ve Avrupa standartlarında özel ihracat sandığı üretimi ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan SPEX Türkiye, firmanızı en iyi şekilde temsil eden ihracat sandıkları için güvenle başvuracağınız bir adrestir.

Özel İhracat Sandığı Fiyatları

Standart ahşap sandıklara göre özel olarak üretilen ve ısıl işleme tabi tutulan ihracat sandığı, fiyat olarak diğer sandıklara göre farklı fiyatlara sahiptir. Fiyatlar sandık ölçüsüne, paletli-paletsiz oluşuna ve istenen baskıya göre farklılık gösterir. Sorunsuz bir ihracat için ihracat sandığı kalitesi son derece önemlidir. Firmamız, birçok işletmenin dünyanın dört bir yanına ürün gönderdiği ihracat sandıkları ile popülerdir. Fiyatları belirleyen ihracat sandığı ebatları, firma logosu veya marka baskısı gibi detaylardır. Paletli bir ihracat sandığı ile paletsiz ihracat sandıkları aynı fiyat olmayıp fiyatlar farklıdır.

En hesaplı özel ihracat sandığı fiyatları ile firmaların tercihi olan SPEX Türkiye, ihracatla uğraşan firmaların güvenle başvurduğu bir adrestir. Firmanızı en iyi şekilde temsil edecek olan ihracat sandıkları için SPEX ile iletişime geçebilir, fiyatlar ve diğer detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. 2013 yılından bu yana kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile her geçen gün sadık müşteri sayısını arttıran firmamız, deneyimli kadrosu ve kaliteli hizmetleri ile popülerdir. Koruyucu ambalaj çözümleri, kargo gönderimi, ambalaj malzemeleri üretimi ve paketleme hizmetlerinin tamamını SPEX Türkiye’den alabilir, tek adresten alacağınız hizmetlerle işlerinizi çok daha rahat bir şekilde yürütebilirsiniz.