Petek Panel

Petek Panel

Ambalaj ve nakliye sektörünün olmazsa olmaz ürünlerinden biri olan petek panel (Honeycomb), %100 geri dönüşümlü malzeme kullanılarak üretilen çevre dostu bir üründür. Petek panelin hammaddesi kâğıt olup hem çok hafif hem de taşıması ve kullanımını çok kolaydır.

Hafif bir malzeme olmasına karşın son derece yüksek mukavemet dağılımında olan petek panelin seperatör ve yüzey koruyucu bir malzeme olarak kullanım alanı oldukça geniştir. Firmamızda 150 x 140 cm ölçülerinde standart levhalar her zaman stokumuzda bulunmakta olup kalınlığı 2 cm’dir. Kullanıldığı alanda yüksek dayanıklılık sağlayan ve ortamda herhangi bir kirlilik oluşturmayan ürünlerimiz, sağlamlığı ve düşük maliyetli oluşu ile birçok firmanın tercihidir.

Petek Panel Karton

Kurulduğu 2013 yılından bu yana sektörde kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız, petek panel karton malzeme ihtiyacında koruyucu paketleme çözümleri sunan profesyonel bir firmadır. Her çeşit koruyucu paketleme malzemelerinin satışını gerçekleştiriyor, nakliye, taşıma, depolama ve paketleme malzemesi denildiğinde ilk tercih edilen firma olarak daima müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Ambalaj, taşıma ve depolama olarak sektöre adeta bir yenilik getiren petek panel, %100 geri dönüşüm malzemeli bir ambalaj türüdür. Dayanıklılığı ve yüksek koruyuculuğu ile farklı kullanım alanlarına sahiptir. Kutulara yerleştirilen malzemeleri koruyacak şekilde tasarlanmış olup, farklı ebatlarda ve kapasitelerde üretilebilir.

Petek Panel Üretimi

Taşıma ve depolamada ürün hasarını engelleyen bir koruyucu ambalaj malzemesi olan petek panel; nakliye ve lojistikten otomotiv sektörüne, yapı, mobilya ve endüstriyel alanlardan reklamcılık ve beyaz eşyaya kadar oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır. Hammaddesi kâğıt olan ve bal peteği görünümünde olan petek paneller özel yöntemlerle birleştirilerek üretilen bir ambalaj malzemesidir. Hafif özgül ağırlığına karşın yüksek mukavemette olup, yatay veya dikey olarak kullanılabilir.

Son teknoloji ve yüksek hızdaki makinelerle kapalı alanda petek panel üretimi yapıyor, farklı tasarım, ebat ve özelliklerde gelen taleplere en etkili şekilde cevap veriyoruz. Hem avantajlı hem de esnek çözümler sunan ürünlerimiz, özel tasarım ürünlerde de kullanılan bir malzemedir. Üretimde kâğıt malzeme belli yüksekliklerde kesilir dik yönde yapıştırılarak petek görünümü verilir. Üzerine lamine edilen kâğıt malzeme sonucu yatay taşıma kapasitesi oldukça yüksek petek paneller son şeklini alır.

Talepler doğrultusunda farklı kalınlık, genişlik ve uzunlukta ürettiğimiz kâğıt panelleri en uygun fiyatlarla satın alabilir, yeni nesil ambalaj ürünlerimizle sorunsuz bir nakliye ve depolama yapabilirsiniz.

Petek Panel Avantajları

 • Yüksek mukavemet dağılımında olup son derece sağlamdır
 • Hafif oluşu ile taşıması ve kullanımı pratiktir
 • Yükleme ve boşaltmada olası bir yaralanma veya kaza yaşanmaz
 • Nakliye, taşıma, depolama ve paketlemede profesyonel çözümler sunar
 • Kullanıldığı alanlarda ürünlerin zarar görmesini engelleyen özelliklere sahiptir
 • Müşteri taleplerine göre farklı kalınlık ve ebatlarda üretilebilir
 • Düşük maliyetli fakat getirisi yüksek bir malzemedir
 • Çift yönlü yatay veya dikey olarak kullanılabilir
 • Uygulaması kolay olup herkes kullanabilir
 • Isıya ve neme dayanıklı, darbelere karşı yüksek düzeyde koruyucudur
 • Titreşimi önler
 • Tampon vazifesi görür
 • %100 çevre dostu olup geri dönüşümlüdür
 • Üretim sürecinde atık oluşturmaz
 • Fiyat performans olarak mükemmel bir malzemedir.

Petek Panel Fiyatları

Standart ölçülerde petek panel yanında müşteri talepleri doğrultusunda farklı ebat ve ölçülerde petek panel üretimlerimiz devam ediyor. İhtiyacınıza uygun petek panel için firmamızla iletişime geçebilir, petek panel fiyatları hakkında detaylı bilgi alarak siparişlerinizi iletebilirsiniz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, sektörün nabzını tutan ve kaliteli hizmetleri ile il tercihler arasında yer alan bir firmadır.