Petek Panel Kasa ve Sandık Sistemleri

Petek Panel Kasa ve Sandık Sistemleri

Kraft petek panel (Honeycomb), bal peteğine benzer altıgen boşluklu yapıda ve mukavemeti oldukça yüksek bir ambalaj malzemesidir. %100 geri dönüşümlü ve çevre dostu bir malzeme olarak herhangi bir atık bırakmayan ve düşük maliyetli bir üründür. Standart ve müşteriye özel petek panel kasa ve sandık sistemleri ile SPEX, endüstriyel ambalaj çözümleri denildiğinde ilk akla gelen firmadır.

Hammaddesi kâğıt olan, taşıması, depolanması ve kullanımı sorunsuz olan petek panel kasa ve sandıklar, ürün muhafazasında ve sevkiyatta gösterdiği yüksek performansla hemen her sektörde tercih edilen ambalaj malzemeleridir.

Petek Panel Nedir?

Hammaddesi kâğıt olan, bal peteği görünümünde bir yapıda olup özel yöntemlerle birleştirilmiş yüksek mukavemette bir ambalaj malzemesidir. Standart üretim yanında farklı ebatlarda ve kalınlıkta üretimi yapılabilir. İçine yerleştirilecek olan malzemeye uygun kalitede ve tasarımda olup, hafif özgül ağırlığına rağmen son derece dayanıklı malzemelerdir.

Petek Panel Kasa ve Sandık Kullanımı

Ev ve iş yerlerinde, depolarda ve işletmelerde kullanımı oldukça yaygın olan petek panel kasa ve sandıklar, kullanım kolaylığı, ekonomik oluşu ve işlevselliği ile tercih edilen bir ambalaj malzemesidir. Yüksek mukavemette ve 150 x 140 x 2 cm standart ölçülerde levhalar için SPEX ile iletişime geçebilir, minimum maliyetle maksimum fayda sağlayan petek panellerle iş gücünden, zamandan ve paradan kazanç sağlayabilirsiniz.

Kullanılmadığında katlanabilir oluşu ile fazla yer kaplamayan, hafif yapıda ve taşıması kolay olan petek panellerin kullanım alanı giderek yaygınlaşmaktadır. Kirlilik oluşturmayan, %100 geri dönüşümlü hammaddeli ve tamamen doğa dostu olan petek paneller kasa ve sandık formunda kullanılan, depolama ve sevkiyatta yüksek performans gösteren malzemelerdir. 2013 yılından bu yana petek panel kasa ve sandık tedarikinde ilk tercihler arasında yer alan firmamız, kaliteli ambalaj malzemeleri ve son teknoloji ambalaj sistemleri ile güvenle başvuracağınız bir adrestir.

Petek Panel Kasa ve Sandık Üretimi

Ambalajlama, taşıma ve depolama işlemini kolay hale getiren ve ürün muhafazasında gösterdiği yüksek performansla tercih edilen petek panel kasa ve sandıklar, uygun fiyatlı ambalaj malzemesi olarak son derece geniş bir alanda kullanılmaktadır. Yatay ve dikey olarak kullanıma uygun, çift yönlü kullanımı ile işlevseldir. Hem ekonomik hem de müşteriye özel yeni nesil ambalaj çözümleri sunan SPEX, farklı kalınlıkta, genişlik ve uzunlukta petek panel kasa ve sandık çeşitleri tedarik edebileceğiniz güvenilir bir ambalaj firmasıdır.

Üretim, depolama ve sevkiyatla uğraşan firmalar için son derece ekonomik bir ambalaj çözümü olan petek panel sandık ve kasalarla artık firmalar çok daha uygun fiyatlarla kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıyor. Ağır metaller barındırmayan, %100 geri dönüşümlü olan petek paneller hem pratik, hem ekonomik hem de tamamen doğa dostudur. Preslenerek lamine edilen kâğıttan üretilen petek panel levha, palet altı ve üstü taşımacılıkta da kullanılmaktadır. Ahşaba göre çok daha hafif ve ekonomiktir.

Petek Panel Kasa ve Sandık Avantajları

  • Ahşap ve diğer ambalaj malzemelerine göre çok daha hafif ve ekonomik bir ambalaj malzemesidir
  • Kullanımı kolay ve pratiktir
  • Depoda katlanır vaziyette muhafaza edilir ve fazla yer kaplamaz
  • Kullanıldığı ürünü dış etkilere karşı en iyi şekilde korur
  • Farklı ölçü ve ebatlarda müşteriye özel üretilebilir
  • Titreşimi önlemesi, tampon vazifesi görmesi, atık oluşturmaması petek panelin en önemli özelliklerinden biridir
  • Paketleme, taşıma, depolama ve nakliyede profesyonel ambalaj çözümleri sunar
  • Isıya, neme ve darbelere karşı dayanıklı olup yatay ve dikey olarak kullanılabilir

Üretim sürecinde atık oluşturmayan, kullanımı son derece pratik olan petek panel kasa ve sandık kullananlar hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek maliyetlerini en etkili şekilde düşürüyor. İhtiyacınıza uygun kaliteli ve işlevsel petek panel ve sandık çeşitleri için SPEX her zaman güvenle başvuracağınız bir firmadır.