Seaworthy Paketleme

Seaworthy Paketleme

Uzun mesafeli sevkiyatlara maruz kalan ihracat mallarına uygulanan seaworthy paketleme, ürünleri hava değişimin neden olduğu nem ve korozyondan koruyan bir ambalaj ve paketleme şeklidir. Özellikle uzun süreli denizyolu gönderiminde seaworthy paketleme hasarsız bir nakliye için son derece önemlidir. İhracat standartları oldukça yüksek olup, standartlara uygun olmayan bir ambalaj ve paketlemenin onay alması söz konusu değildir. Denize dayanıklı demek olan seaworthy kelimesi denizaşırı paketleme için kullanılmaktadır. Hava sıcaklık değişiminin neden olduğu korozyon ve paslanmadan ısı ve nemin neden olduğu deformasyona kadar olası dış etkilere karşı son derece yüksek koruma özelliğindedir.

Deniz Aşırı (Seaworthy) Paketleme Ankara

Deniz aşırı kargoların iklim ve hava değişimine dayanıklı bir paketleme yapılarak gönderilmesi, korozyon ve paslanma başta olmak üzere nem ve rutubetin neden olduğu küf v.b deformasyona karşı ürünün korunması için son derece önemlidir. Hizmetleri arasında paketleme de olan SPEX Türkiye, deniz aşırı paketleme hizmetleri ile hasarsız bir teslimat için aradığınız adrestir. İster adreste ister şubede olsun, deniz aşırı paketleme için güvenle SPEX ile iletişime geçebilirsiniz.

Nem alıcı başta olmak üzere kaplama ve paketleme olarak titizlik gerektiren deniz aşırı paketleme, deneyimli ve işinin ehli kargo ve nakliye firmalarının verdiği bir hizmettir. Alanında uzman bir personelle seaworthy paketleme hizmeti sunan firmamız, kargo ve gönderilerin su ve nem geçirmeksizin paketlenmesini sağlayan tecrübeli bir firmadır. Deniz aşırı paketleme hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, en ekonomik fiyatlarla yüksek standartlarda bir paketleme hizmeti alabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti İçin Seaworthy Deniz Aşırı Paketleme

Gönderilerin sorunsuz bir şekilde müşteriye ulaştırılması hem firma prestiji hem de müşteri açısından çok önemlidir. Müşteri yelpazesini genişletmek isteyen, satışlarını attırıp müşteri memnuniyeti sağlamak isteyen firmalar, deniz aşırı sevkiyatlarda seaworthy paketleme yöntemini tercih etmektedir. Kargo güvenliği denildiğinde her çeşit gönderi için güvene başvuracağınız SPEX Türkiye, koruyucu paketleme çözümleri ile daima müşterilerinden tam puan almaktadır.

Kargo operasyonlarını en iyi şekilde yöneten, paketlemeden nakliyeye beklentileri en iyi şekilde karşılayan SPEX, deniz yolu ile gönderi yapacak firmaların tercihidir. Araya sadece mesafeler değil deniz ve iklim değişikliği girdiğinde gönderilerin nemden ve rutubetten etkilenmemesi için gerekli tedbirler alınmalıdır. İlk alınması gereken tedbir deniz aşırı paketleme olup, ürünler dış etkilere karşı en üst seviyede korunacak şekle paketlenir. Seaworthy paketleme hizmeti almak isteyenlerin tercihi olan firmamız, beklentileri en iyi şekle karşılayan ve sorunsuz bir sevkiyatla daima müşteri memnuniyeti sağlayan deneyimli ve işinin ehli bir firmadır.

Deniz Aşırı Paketleme Ankara

Ankara veya çevresinde olup deniz aşırı paketleme için güvenilir bir firma arayanlar SPEX Türkiye ile çalışmayı tercih ediyor. Şubede veya yerinde alanında deneyimli bir paketleme ekibi ile seaworthy paketleme hizmeti sunan firmamız, deniz aşırı taşınan veya uzun süreli depolanmak durumunda olan ürünler için ürüne özel seaworthy paketleme ile beklentileri her yönden karşılıyor. Birçok firmanın tercihi olan ve güçlü referansları ile adından söz ettiren SPEX, deniz aşırı paketleme Ankara denildiğinde kaliteli hizmetleri ile karşınıza çıkıyor. Disiplin isteyen ve deneyim gerektiren seaworthy paketleme için mutlaka tecrübeli bir firma ile çalışmalısınız.

Büyük-küçük her çeşit gönderiniz seaworthy paketleme ile firmamız tarafından gönderilmekte, iklim değişikliği ve deniz yolculuğu sırasında ürünleriniz yüksek korumalı ambalajları sayesinde deforme olmadan yerine teslim edilmektedir. Doğru ambalaj malzemesi seçimi ve doğru paketleme ile ürünlerinizi nem ve rutubetten en iyi şekilde koruyan deniz aşırı paketleme hizmetini firmamızda bulacak, kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla satın alacaksınız.