Uluslararası Gönderi

Uluslararası Gönderi

Uluslararası gönderi; kara, deniz ve havayolu ile yapılan bir kargo hizmeti olup ülkeler arası hatta kıtalar arası sunulan bir hizmettir. Dünyanın 220 ülkesine uluslararası gönderi taşımacılığı hizmeti sunan SPEX, müşterilere anahtar teslim çözümler sunan güvenilir bir firmadır. Sorunsuz bir uluslararası gönderi hizmeti almak istiyorsanız, yaygın uluslararası servis ağına sahip firmamız her zaman hizmetinize hazırdır.

Bireysel ve kurumsal müşteriler için uluslararası kargo gönderileri yapıyor, gönderilerin zaman kaybetmeksizin ve hasarsız bir şekilde adresine ulaşmasını sağlıyoruz. İhracat-ithalatla uğraşıyor ve sürekli yurt dışına ürün ve hizmet satışı yapıyorsanız, her çeşit evrak, kıymetli eşya, kırılgan ürün ve diğer tüm ürünlerin yurt dışına gönderimi için SPEX ile iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Gönderi ’de Güvenilir Adres

Zaman planlamasının önemli olduğu günümüzde, özellikle üretim yapan firmalar için ürünlerin müşterilere zamanında ulaştırılması son derece önemlidir. Numune gönderiminden kıymetli evrak ve belgeye, kırılgan ve hassas ürünlerden gıda v.b. diğer ürünlere kadar tüm gönderileri en hızlı ve en güvenli şekilde yerine ulaştıran firmamız, uluslararası gönderi hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Her zaman tek bir kargo firması ile muhatap olmak ve gönderi sürecinde sorun yaşamamak istiyorsanız, yıllardır uluslararası gönderi hizmeti sunan firmamızla çalışmaktan memnun kalacaksınız.

Dünyanın Dört Bir Yanına Gönderi

Sadece bir ülkeye değil farklı ülkelere ürün gönderiyor ve her biri için ayrı-ayrı kargo şirketleri ile muhatap olmak istemiyorsanız, dünyada 220 ülkeye kargo hizmeti götüren firmamız aradığınız adrestir. Müşteri özel çözümlerle profesyonel bir hizmet sunan SPEX, tek adresten uluslararası gönderi hizmeti alacağınız güvenilir bir kargo firmasıdır.

Gerek müşteri gerekse tedarikçi cephesinde karşılıklı güven duygusunun oluşmasına büyük katkı sağlayan kargo hizmetimizle sizler de mutlu müşteri sayınızı arttırabilir, gönderilerin hem hızlı hem de en ekonomik şekilde yerine ulaşmasının keyfini yaşayabilirsiniz. Acil gönderileriniz başta olmak üzere her çeşit gönderi şeklinde kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan firmamız, bireysel ve kurumsal müşterilerin tercihi olup her geçen gün müşteri ağını genişletmektedir.

En Hızlı ve En Ekonomik Fiyatlarla Yurt Dışı Gönderi

Yurt dışı kargo servisi her firmadan rahatlıkla alabileceğiniz bir gönderi hizmeti değildir. Faaliyetleri ile adını duyurmuş, kaliteli hizmetleri ile olumlu dönüşler almış, ekonomik ve hızlı hizmet sunan firmalarla çalışmak tercih edilir. Gönderi aşamalarının tamamına hâkim olan ve her bir gönderinin yurt dışındaki adrese zamanında ulaşmasını sağlayan firmamız, geniş hizmet ağı ile sektörde önemli bir ihtiyaca cevap vermektedir.

Taahhüt altına girmeyen, müşterilerden şikâyet alan veya gönderi takibinde sistem olarak yeterli alt yapıya sahip olmayan bir kargo şirketi ile çalışmak çok daha pahalıya mal olabilir. Müşteriye güven verme konusunda tam puan alan firmamız, dünyanın dört bir yanına gönderi yapan işinin ehli bir firmadır. Hizmet farkını görmek, gönderilerinizin zamanında adresine sorunsuz bir şekilde ulaştığına şahit olmak ve bu hizmeti en uygun fiyatlarla satın almak için SPEX her zaman hizmetinize hazırdır.

Paketleme ve nakliye olarak aradığınız kaliteli ve güvenilir hizmetleri SPEX Türkiye’de bulabilir, herhangi bir sorun yaşamaksızın gönderilerinizin her zaman yerine ulaştığından emin olabilirsiniz. Yurt dışı gönderi teklifi almak, hizmetlerle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için web sitesinden veya iletişim bilgileri aracılığı ile firmamıza ulaşabilir, alanında uzman ekibimizden merak ettiğiniz konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.