Uluslararası Yurtdışı Kargo

Uluslararası Yurtdışı Kargo

Uluslararası gönderileri dünyanın 220 ülkesine ulaştıran SPEX Türkiye, hem hızlı hem de güvenli bir şekilde uluslararası yurtdışı kargo hizmeti sunan kurumsal bir firmadır. Ekonomik fiyat ayrıcalıklarından ve kaliteli yurtdışı kargo hizmetlerinden faydalanmak için firmamız her zaman hizmetinize hazırdır.

Yurtdışı Kargo Hizmeti

Yurtdışına kargo göndermenin en kolay ve en ekonomik yolunu arıyorsanız SPEX Türkiye ile iletişime geçmelisiniz. İhracatla veya e-ihracatla uğraşan firmaların, bireysel ve kurumsal müşterilerin tercihi olan SPEX, 2013 yılından beri hizmet sunan ve deneyimli ekibi ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan bir firmadır. Bölgede kargo taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen firma olarak her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttıran firmamız, geniş çaplı hava kargo forwarding hizmetleri ile aradığınız kargo firmasıdır.

Büyük bir titizlik isteyen yurtdışı kargo hizmeti, ürünlerin sınır ötesinde yeni adresine zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırılması hizmetlerini kapsar. Hatta buna paketleme hizmetini de dâhil eden SPEX, koruyucu paketleme hizmetleri ve müşteriye özel profesyonel çözümleri ile farkını gözler önüne sermektedir.

Uluslararası Yurtdışı Kargo Ankara

Ankara’da olup yurtdışı kargo hizmeti alacağınız güvenilir ve işinin ehli bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Paketleme hizmetleri ve yurtdışı kargo hizmeti ile ilk tercihler arasında olan SPEX, beklentileri en iyi şekilde karşılayan ve gönderilerin en kısa sürede yerine ulaşmasını sağlayan güvenilir ve tecrübeli bir kargo şirketidir.

Hem hızlı hem de güvenli bir uluslararası kargo hizmeti almak isteyenlerin tercihi olarak Ankara ve çevresinde hizmet sunuyor, dünyanın 220 ülkesine gönderi hizmeti ile sadece tek adresle muhatap olmanızı sağlıyoruz. Farklı ülkeler için farklı kargo şirketleri ile muhatap olmanıza gerek yok. Dünyada 220 ülkeye kargo gönderim hizmeti ile SPEX Türkiye tüm yurtdışı gönderi ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Yurtdışına Kargo Göndermek

Yurtdışı kargo gönderiminde bir ürünün alıcıya varıncaya kadarki süreçte tüm aşamalar son derece titizlik isteyen bir iştir. İşinin ehli bir yurtdışı kargo şirketi ile çalışanlar ürünlerini hasarsız ve güvenli bir şekilde adresine ulaştırmanın keyfini yaşamaktadır. Tüm aşamaları planlayarak gönderilerin zamanında yerine ulaşmasını sağlayan firmamız, sektörde kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile ilk tercihler arasındadır.

Ürünlerin en güvenli ve en korunaklı şekilde paketlenmesinden adresten adrese teslime kadar her aşamada müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, bireysel ve kurumsal gönderileri zamanında ve hasarsız bir şekilde verilen adrese ulaştıran kurumsal bir firmadır. Yurtdışı kargo gönderimi için ülke uzaklığına, servis tipine, gönderi türüne, gönderi ağırlığı ve hacmine göre değişen fiyatlarla hizmet sunan SPEX Türkiye ile iletişime geçin, gönderilerinizi zamanında teslim edin.

Ankara Uluslararası Kargo Şirketi

Ankara’da uluslararası kargo hizmetleri ile adını duyuran firmamız, tecrübeli ve ekonomik fiyatlı güvenilir bir kargo şirketidir. Kargo takibini web sitesi üzerinden kolay bir şekilde yapabilir, kargonuzun hangi aşamada olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. Verilerin sürekli güncellendiği ve güncel bilgilerle müşterilerin bilgilendirildiği bir sistemle çalışarak daima müşteri memnuniyeti sağlayan SPEX, Ankara uluslararası kargo şirketi arayanların ilk tercihidir.

Büyük-küçük, az veya çok sayıda olan gönderilerinizi yurtdışına göndermek için bizi arayın. Paketleme ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, koruyucu paketleme sistemleri, en etkili ambalaj malzemeleri ile firmamız size yardımcı olacaktır. Yerinde veya ofiste yapılan paketleme ile gönderiniz sevkiyata hazır hale gelecek, yurtdışına yeni adresine zamanında teslim edilecektir. Hem sorunsuz hem de güvenilir ve ekonomik bir uluslararası kargo hizmeti almak isteyenlerin tercihi olan SPEX, her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttıran sektörün lider firmasıdır.