Yurt Dışı Gönderi

Yurt Dışı Gönderi

Paketleme, nakliye ve kargo olarak müşterilere özel çözümler sunan SPEX, yurt dışı gönderi hizmetinde kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile sektörde söz ettiriyor. 2013 yılından bu yana yurt dışı gönderi hizmeti yapan firmamız, zamandan ve paradan kazandıran taşımacılık hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

SPEX Türkiye, tüm kargo işlemlerini tek noktadan yöneten ve müşterilere güven veren bir firmadır. Yurt dışına gönderiler ekspres kargo, havayolu, karayolu ve denizyolu taşımacılığı olup SPEX güvencesi ile her zaman sorunsuz bir şekilde ve zamanında varacağı noktaya ulaşır. Gönderileriniz bizim için çok kıymetli olup her aşamasında tüm kontrol firmamızın alanında tecrübeli çalışanları tarafından yapılmaktadır.

Yurt Dışı Gönderi Hizmeti

Eşya veya ürünlerin yurt içinden yurt dışına veya yurt dışında yurda teslim edilmesinde güvenli teslimat başta olmak üzere zaman ve paradan tasarruf en önemli konulardır. Ürünlerin hasarsız bir şekilde teslim edilmesi bir firma için müşteri memnuniyeti bakımından olmazsa olmaz bir noktadır. Zamanla yarışılan günümüzde artık en uzak noktalar SPEX ile daha yakındır. Profesyonel bir çözüm ortağı olan SPEX, yurt dışı gönderi hizmeti denildiğinde ilk akla gelen firmadır.

Kurumsal ve bireysel müşterilere paketleme, nakliye ve sigorta olarak aradığı kaliteli hizmeti sunan firmamız, gelişmiş paketleme teknikleri ile ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde yeni adresine ulaşmasını sağlıyor.

Yurt Dışı Kargo Gönderimi

Yurt içine göre çok daha detaylı bir prosedüre sahip olan yurt dışı kargo gönderimi, özellikle hassas ve kırılgan ürünlerin ambalaj ve paketlenmesinden hasarsız sevkiyatına kadar özen isteyen bir kargo şeklidir. Gelişmiş paketleme teknolojisi, tekniği ve malzemeleri ile fark yaratan SPEX, yurt dışı kargo gönderiminde başarılı hizmetlere imza atmış bir firmadır.

Cam ve seramik gibi kırılgan ürünler başta olmak üzere bozulma veya deforme olma riski olan ürünlere kadar her çeşit ürün ve malzeme itina ile paketlenmekte ve en hızlı şekilde hasar görmeden yeni adresine firmamız tarafından teslim edilmektedir. Teslim tarihinde sorunsuz bir şekilde gönderileriniz müşterilerinize ulaşacak, firma saygınlığınız her geçen gün artacaktır.

Yurt Dışı Gönderi Firması

Yurt dışı gönderi hizmeti sunan onlarca firmanın bulunduğu günümüzde SPEX kaliteli, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetleri ile ilk tercihler arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyeti için zamanında ve hasarsız teslim en önemli unsurdur. Gönderilerinizi ürün cinsine en uygun şekilde paketleyip verilen tarihte teslim eden firmamız, her kargo firmasının kabul etmediği hassas ürünler başta olmak üzere tüm gönderilerinizi teslim edebileceğiniz güvenilir bir firmadır. Ülkelerin ambalaj yasaların uygun paketleme ve ambalaj tekniği ile SPEX daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır.

2013 yılından bu yana hizmet sunan SPEX, kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla alabileceğiniz sektörün önde gelen yurt dışı gönderi firmasıdır. Ülkeler hatta kıtalar arası yurt dışı gönderi hizmetine ihtiyacınız varsa, kurumsal prensipleri ve kaliteli hizmetleri ile SPEX her zaman hizmetinize hazırdır.

Yurt Dışı Gönderi Takibi

Hızlı ve güvenli taşıma ve gümrükleme servisi olarak istenen hız ve kaliteyi bulacağınız SPEX, yurt dışı gönderilerinizi her aşamada takip edebileceğiniz bir sisteme sahiptir. Paketleme ve gönderi sürecinde hiçbir sorun yaşamayacak, ürünlerinizi gönderdiğiniz tarihten itibaren takip edebileceksiniz.

İhracat yapmak istiyor ve hedef müşteri kitlenize ulaşmak istiyorsanız, firmamızın sunduğu kolaylıklar ve kaliteli hizmetleri ile hedefinize en kısa sürede ulaşacaksınız. Gelişmiş uluslar arası kargo takip sistemi ile gönderilerinizi takip etmek artık çok kolay.